Lubuska Akademia Bramkarska czeka na Ciebie!

24-10-2018, 10:58 Dodatkowe projekty

Pionierski projekt, jedyna taka szkółka w Zielonej Górze i okolicach, akademia szkoląca bramkarzy w wieku 7-19 lat. Mowa o Lubuskiej Akademii Bramkarskiej, jednej z niewielu, w której nie ma znaczenia wiek, umiejętności czy przynależność klubowa. W LAB – ie trenerzy robią wszystko co w ich mocy, aby jak najlepiej wyszkolić każdego kto zechce zostać bramkarzem.

Celem akademii jest nauczanie i doskonalenie techniki  bramkarskiej oraz zaszczepienie  wśród najmłodszych sportowego ducha. Praca nie tylko nad techniką stricte bramkarską, ale także nad koordynacją ruchową, zwinnością oraz  ćwiczeniami gimnastycznymi przynosi niezwykłe rezultaty. Wszystkie te elementy sprawiają, że bramkarz  rozwija wiele zdolności jednocześnie, co pomaga mu stawać się coraz lepszym i pomagać swojemu zespołowi na boisku. W Lubuskiej Akademii Bramkarskiej zawodników uczy się też tego, jak zachowywać się podczas spotkań ligowych. Trenerzy opowiadają o sytuacjach boiskowych, które mogą się zdarzyć, aby bramkarze stojąc w bramce byli przygotowani na różne sytuacje.

Zawodnicy uczą się jak wielką rolę odgrywa komunikacja golkipera z linią obrony oraz resztą zespołu. Bramkarz widzi najwięcej dlatego komunikacja i ciągłe podpowiedzi z jego strony mogą wiele wnosić do gry zespołu. Wszystkie treningi są odpowiednio dostosowane do wieku zawodników, którzy biorą udział w zajęciach. Trenerzy dokładają wszelkich starań, aby treningi były również dobre jakościowo, aby każdy z bramkarzy mógł wynieść z treningu jak najwięcej, żeby później przenieść zdobyte informacje na trening z zespołem oraz do rozegranych meczów.

Lubuska Akademia Bramkarska ma bardzo dobrą, wyszkoloną kadrę trenerską,  która swoim doświadczeniem chętni dzieli się z zawodnikami oraz rodzicami. Trenerzy są zawsze otwarci na wszelkie pytania zarówno zawodników jak i rodziców.

Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach: na terenie Zielonej Góry oraz Nowej Soli, aby zapewnić jak najdogodniejszy dojazd na zajęcia każdemu zawodnikowi.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami oraz do zapisania się na trening pokazowy na http://www.akademiabramkarzy.pl/ w zakładce Nabór.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group