Czy trening na świeżym powietrzu służy zdrowiu?

16-09-2021, 13:41 Treningi piłkarskie zazwyczaj odbywają się na świeżym powietrzu. Dzieci, odwiedzają systematycznie orliki i boiska, by brać udział w ulubionych zajęciach! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy trening na świeżym powietrzu służy zdrowiu? Przeczytaj artykuł i rozwikłaj powyższą zagadkę!

Budujemy APF Arenę w Zielonej Górze!

09-09-2021, 16:10 Rozpoczynamy przebudowę boiska na os. Pomorskim w Zielonej Górze. Będzie to najnowocześniejszy obiekt na piłkarskiej mapie województwa lubuskiego

5 powodów, dlaczego warto grać w piłkę nożną!

09-09-2021, 13:54 Wielokrotnie słyszy się powiedzenie, że sport to zdrowie! Choć to popularne stwierdzenie powtarza się jak mantrę, to nie każdy rodzic zachęca dzieci do aktywności fizycznej. W tym artykule poświęcimy uwagę nad zaletami płynącymi z regularnych treningów piłki nożnej. Zapraszamy do lektury!

Nabory do klubów piłkarskich 2021

01-09-2021, 15:07 Czy Twoja pociecha uwielbia zajęcia w-fu, a jej ulubioną zabawą jest gra w piłkę nożną? Pozytywne odpowiedzi wskazują na to, by rozpocząć piłkarską przygodę. Początek roku szkolnego to dobry czas, aby zapisać pociechę na zajęcia dodatkowe. Jednak wybór szkółki piłkarskiej wiąże się z wieloma rozterkami. Przeczytaj artykuł i pożegnaj się z wątpliwościami!

W sobotę pierwszy gwizdek WLLP. Sprawdź, gdzie gra Twoje dziecko!

01-09-2021, 07:57 Otwarcie nowej rundy Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 września. Zapraszamy do udziału w turniejach organizowanych w miastach: Zielona Góra, Szprotawa i Kargowa.
Projekt i wykonanie: cogitech group