Startują wakacyjne treningi Akademii Piłkarskiej Falubaz. Zapewnij dziecku lato pełne frajdy!

24-06-2024, 09:56 Wakacje to odpowiedni moment na próbowani różnych aktywności, jest to również okazja do nawiązywania nowych znajomości i wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Falubaz mają zapewnione treningi przez całe wakacje. W dodatku, jeśli dziecko, oprócz swojej lokalizacji, ma jeszcze w pobliżu inną lokalizację Akademii, to może korzystać z opcji uczęszczania na treningi, nawet 5 razy w tygodniu!

2 czerwca startuje Talentiada Akademii Piłkarskiej Falubaz

17-05-2024, 14:44 Każde dziecko marzy o trenowaniu piłki nożnej na poziomie mistrzowskim! Akademia Piłkarska Falubaz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych i utalentowanych zawodników, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę kariery piłkarskiej. Z tego względu, organizujemy Talentiadę Akademii Piłkarskiej Falubaz, czyli Dzień Talentów, dedykowany chłopcom i dziewczynkom wyróżniającym się umiejętnościami piłkarskimi, ze wszystkich klubów z całej Polski oraz wysportowanym dzieciom, które chcą kompleksowo rozwijać się w piłce nożnej.

Zawodnicy wracają na boiska! Jak przygotować się do treningu na dworze?

04-04-2024, 11:36 Promienie słońca, przyjemny, lekki wiatr, zielona murawa i piłka nożna – tak, mowa o treningach Akademii Piłkarskiej Falubaz na świeżym powietrzu! Kwiecień to czas, kiedy nasi zawodnicy wracają na boiska. Zarówno trenerzy, jak i adepci Akademii z utęsknieniem wyczekiwali momentu, aby wreszcie móc grać na świeżej murawie, jak zawodowi piłkarze. Warto jednak pamiętać, że pogoda w tym miesiącu bywa nieprzewidywalna, dlatego w poniższym artykule przedstawiliśmy kilka wskazówek, jak należy się dobrze przygotować.

Nabory Akademii Piłkarskiej Falubaz - zostaw telefon i trenuj z kolegami na świeżym powietrzu.

26-03-2024, 11:55 Dziecko wpatrzone w ekran komórki, w skupieniu siedzące przed komputerem lub z zaangażowaniem wciskające przyciski pada podczas gry - to widok pociechy, który bardzo często towarzyszy rodzicom oraz dziadkom. Pomimo faktu, że coraz więcej specjalistów porusza temat aktywności wśród dzieci i młodzieży, powstaje wiele webinarów, czy poradników, to jednak nadal statystyki pokazują, że dzieci za mało ćwiczą oraz spędzają wiele godzin przed ekranami telefonów i komputerów. Akademia Piłkarska Falubaz wychodzi naprzeciw temu problemowi i ogłasza wiosenne nabory dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia!

Startują Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie - wielkie odliczanie

13-03-2024, 13:47 Wielkimi krokami zbliża się wiosenna runda rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, której zwieńczeniem będzie długo wyczekiwany finał WLLP w Dolsku. Podczas drugiej części sezonu młodzi zawodnicy będą mieli okazję, aby powalczyć o triumf, co bez wątpienia będzie dla nich świadectwem rozwoju. Rozgrywki WLLP to świetna okazja do weryfikacji nabytych umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami.
+48502741749 zapisy@akademiafalubaz.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ"