Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube

Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Falubaz. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl
cogitech group jest oficjalnym partnerem IT i wykonawcą systemu informatycznego Akademii Reissa.
Akademia Piłkarska Falubaz prowadzi ciągłe nabory do lokalizacji:

 

 
Kliknij w nazwę lokalizacji, aby zobaczyć jej harmonogram treningów.

 

GUBIN, Wojciech Dzierzyński, tel. 783 498 285, e-mail: w.dzierzynski@akademiafalubaz.pl

 

KARGOWA, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

 

KOLSKO, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

 

KONOTOP, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

KOŻUCHÓW, Emil Kotecki, tel. 792 325 280, e-mail: e.kotecki@akademiafalubaz.pl

 

KROSNO ODRZAŃSKIE, Ewa Siemianowska, tel. 693 112 903, e-mail: e.siemianowska@akademiafalubaz.pl

 

NOWA SÓL, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

NOWE MIASTECZKO, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

NOWY KISIELINDamian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

OCHLADamian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

PRZYBORÓW, Bartosz Marasek, tel. 669 355 208, e-mail: b.marasek@akademiafalubaz.pl

 

SULECHÓW, Bartosz Ball, tel. 508 670 277, e-mail: b.ball@akademiafalubaz.pl

 

SZPROTAWA, Jacek Druciarek, tel. 501 747 620, e-mail: j.druciarek@akademiafalubaz.pl

 

ŚWIEBODZIN, Marcin Duda, tel. 785 559 004, e-mail: m.duda@akademiafalubaz.pl

 

ZATONIEDamian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA BOTANICZNA, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA CENTRUM, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA ŁĘŻYCA, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA POMORSKIEDamian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA ZACHÓD, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

 

ŻAGAŃ, Sebastian Żelazek, tel. 607 944 951, e-mail: s.zelazek@akademiafalubaz.pl