Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Tu futbol staje się pasją!

Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Falubaz. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl
Akademia Piłkarska Falubaz prowadzi ciągłe nabory do lokalizacji:

 

 
Kliknij w nazwę lokalizacji, aby zobaczyć jej harmonogram treningów.

 

GUBIN, Ewa Siemianowska, tel. 693 112 903, e-mail: e.siemianowska@akademiafalubaz.pl

 

KARGOWA, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

 

KOLSKO, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

 

KONOTOP, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

 

KOŻUCHÓW, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

KROSNO ODRZAŃSKIE, Ewa Siemianowska, tel. 693 112 903, e-mail: e.siemianowska@akademiafalubaz.pl

 

NOWA SÓL, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

NOWE MIASTECZKO, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

NOWY KISIELIN, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

OCHLADamian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

PRZYBORÓW, Bartosz Marasek, tel. 669 355 208, e-mail: b.marasek@akademiafalubaz.pl

 

SULECHÓW, Bartosz Ball, tel. 508 670 277, e-mail: b.ball@akademiafalubaz.pl

 

SZPROTAWA, Jacek Druciarek, tel. 501 747 620, e-mail: j.druciarek@akademiafalubaz.pl

 

ŚWIEBODZIN, Daniel Lisowski, tel. 793 228 302, e-mail: d.lisowski@akademiafalubaz.pl

 

ZATONIE, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA BOTANICZNA, Angelika Horowska, tel. 519 840 826, e-mail: a.horowska@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA CENTRUM, Grzegorz Dacewicz, tel. 665 542 422, e-mail: g.dacewicz@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA HUBA, Marcin Duda, tel. 785 559 004, e-mail: m.duda@akademiafalubaz.pl

 

ZIELONA GÓRA ZACHÓD, Krysztof Brzeskot, tel. 601 477 991, e-mail: k.brzeskot@akademiafalubaz.pl

 

ŻAGAŃ, Sebastian Żelazek, tel. 607 944 951, e-mail: s.zelazek@akademiafalubaz.pl