Akademia Piłkarska Falubaz
wybierz miasto

Lokalizacje

Akademia Piłkarska Falubaz prowadzi ciągłe nabory do lokalizacji:



BIELAWY, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

GUBIN, Piotr Sobolewski, tel. 721 123 637, e-mail: piotr.sobolewski@akademiafalubaz.pl

KARGOWA, Krzysztof Dziuba, tel. 508 323 065, e-mail: k.dziuba@akademiafalubaz.pl

KONOTOP, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

KROSNO ODRZAŃSKIE, Ewa Siemianowska, tel. 693 112 903, e-mail: e.siemianowska@akademiafalubaz.pl

NOWA SÓL, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

NOWE MIASTECZKO, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

PRZYBORÓW, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

RUDNO, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

SULECHÓW, Bartosz Ball, tel. 508 670 277, e-mail: b.ball@akademiafalubaz.pl  

SZPROTAWA, Damian Stopa, tel. 501 698 401, e-mail: d.stopa@akademiafalubaz.pl

ŚWIEBODZIN, Marcin Duda, tel. 785 559 004, e-mail: m.duda@akademiafalubaz.pl

ZIELONA GÓRA BOTANICZNA, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

ZIELONA GÓRA CENTRUM, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl

ZIELONA GÓRA ZACHÓD, Patrycja Iwaszkiewicz, tel. 519 840 826, e-mail: p.iwaszkiewicz@akademiafalubaz.pl