Dziewczyny wkraczają do gry!  W ciągu kilku lat działalności naszego klubu udało nam się otworzyć drużyny w kilkudziesięciu miastach w województwie. Łącznie w naszych drużynach trenuje 1200 zawodników. Z roku na rok Akademia Piłkarska Falubaz dociera do coraz większej grupy młodych adeptów piłkarstwa. W naszych strukturach znajduje się także znacząca liczba dziewczynek. Z myślą o komforcie i personalizacji szkolenia chcemy dać im gotowy produkt do rozwoju i czerpania radości z grania w piłkę. Ideą przyświecającą nam od samego początku było połączenie sportu z edukacją i dobrą zabawą. Dlatego specjalnie dla dziewczyn stworzyliśmy APF Ladies! 
 

Dla Kogo? 

 1. Chcesz zapisać córkę na zajęcia piłkarskie i szukasz klubu?  

APF Ladies to miejsce dla dziewczynek, które nie tylko grają już w piłkę nożną, ale także tych, które dopiero swoją przygodę z piłką rozpoczynają. Nasze zajęcia dopasowane są do poziomu zawodniczek i prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę. Wstęp na konsultacje jest darmowy i każda chętna dziewczynka w wieku od 4 do 12 lat może w nich uczestniczyć. Nie musisz podpisywać umowy. Wystarczy zaświadczenie zdrowotne dziecka, które możesz wypełnić na miejscu!

2.Córka trenuje już w klubie piłkarskim?

Jeśli Twoje dziecko w przeszłości trenowało lub nadal trenuje w klubie piłkarskim i chce przyjść na konsultację APF Ladies, to nic nie stoi na przeszkodzie. Nasz projekt pozwala na łączenie treningów w klubie z obecnością na zajęciach w naszej Akademii. Przyjście na darmowych trening nie oznacza przepisania córki do klubu.

 3.Dziecko jest już zawodnikiem APF i chce dołączyć do drużyny dziewcząt? 

Jeśli córka trenuje w strukturach naszego klubu i chciałaby dołączyć do drużyny APF Ladies to może to zrobić i łączyć występy w lokalizacji z treningami dziewczyn. Nie ma przymusu rezygnowania z treningów w swojej drużynie. Zawodniczka może przepisać się do drużyny dedykowanej dla dziewcząt lub pozostać w obecnej.

Najbliższe treningi:

Krosno odrzańskie

Wtorki i Czwartki o godzinie 17:00 na boisku przy SP nr 2 

Koordynator lokalizacji: Ewa Siemianowska tel. 693112903

Sprawdź harmonogram zajęć

Zielona Góra

Poniedziałki i Czwartki o godzinie 18:30, orlik na ul.Botanicznej

Koordynator lokalizacji: Gabriela Massalska tel. 669678981

Sprawdź harmonogram zajęć

Kadra:

Nasze zawodniczki prowadzone są przez wykwalifikowaną trenerkę, która posiada doświadczenie zarówno piłkarskie jak i w prowadzeniu drużyn. Pierwszą trenerką naszego zespolu będzie Angelika Horowska - Przez niemal 10 lat byłam kapitanem żeńskiej drużyny piłkarskiej UKP Zielona Góra. Od 2012 roku jestem trenerem w Akademii Piłkarskiej Falubaz. Posiadam certyfikat UEFA C. Prowadzę także zajęcia dla najmłodszych dzieci w ramach programu sportowe przedszkola falubaziaki” w zielonogórskich placówkach. Piłka nożna od dziecka była moją pasją, cieszę się, że po karierze zawodniczki dalej mogę spełniać się i pracować z dziećmi. Bycie trenerem i możliwość pracowania z młodymi piłkarzami jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca i daje mi wielką radość. Prowadzenie drużyny dla dziewcząt traktuje jako wyzwanie, ale także  daje mi to  osobistą dumę, że piłka kobieca coraz bardziej wychodzi z cienia męskiego futbolu. 

 

Co nas wyróżnia?

- wykwalifikowana kadra 

- doświadczenie w tworzeniu struktur zespołów piłkarskich

- treningi dopasowane do poziomu i potrzeb zawodniczek

- nowoczesne metody szkoleniowe 

- zaplecze sportowe oraz infrastrukturalne

Treningi:

W okresie zimowym prowadzimy konsultacje z trenerką, na które wstęp ma każda zainteresowana dziewczynka w wieku od 4 do 12 lat. Wstępne treningi mają na celu utworzenie grupy treningowej z podziałem na kategorię wiekową, zapoznanie się zawodniczek i zaadoptowanie do nowej drużyny. Konsultacje to także okazja dla rodziców, aby przyjść i dowidzieć się więcej o samym projekcie i metodach treningowych. 

Zapisy:

Aktualnie trwają nabory do drużyny - Zapisy są już aktywne

 

Przejdź do formularza rejestracyjnego i zapisz się do drużyny.

Dodatkowe informacje pod numerem: 669 678 981 lub na  ladies@akademiafalubaz.pl

FAQ

- Co w sytuacji, gdy dziecko trenuje już w danej lokalizacji APF?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziewczynka uczęszczała na treningi do drużyny w swojej lokalizacji i dodatkowo uczestniczyła w zajęciach APF Ladies. W tej chwili prowadzone są konsultacje, na które wstęp jest otwarty.

- Co w sytuacji, gdy dziecko trenuje w innym klubie sportowym?

W treningach mogą uczestniczyć wszystkie chętne dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby łączyć treningi w APF Ladies oraz innym klubie sportowym.

- Czym różnią się te treningi od zwykłych treningów w grupie z chłopcami?

Treningi APF Ladies prowadzone są przez doświadczone i wykwalifikowane trenerki, które świetnie rozumieją specyfikę futbolu kobiecego. Posiadają umiejętności zdobyte na boisku oraz doświadczenie pracy z dziećmi i prowadzenia drużyn. Dziewczynki mają możliwość w komfortowych warunkach rozwijać się ruchowo i piłkarsko. Trening dopasowany jest do wieku, możliwości i uwarunkować dziewcząt, a przyszłościowo, w przypadku ukształtowania się stabilnej grupy, będą zgłoszone do udziału w rozgrywkach.

- W jakich terminach będą odbywać się konsultacje?

W tej chwili prowadzimy nabory do grup treningowych, które poprzedzają konsultacje z trenerkami. Daty konsultacji wyznaczane są na bieżąco i odbywają się 2 razy w miesiącu.

 

Wróć do strony głównej.

Projekt i wykonanie: cogitech group