Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Falubaz

06-05-2019, 17:16 Akademia po godzinach

Wiosenne nabory to już coroczna tradycja, jest to czas, w którym do naszego klubu może dołączyć każda chętna dziewczynka i chłopiec już od 4. roku życia. Tego roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób dołączających do Akademii Falubaz! 2 darmowe treningi zapoznawcze, które pomogą dziecku zaaklimatyzować i poznać z drużyną, a przede wszystkim spędzić czas z uśmiechem na ustach! 

W obecnej chwili prowadzimy zajęcia w 30 lokalizacjach na terenie całego województwa. Na co dzień w naszym klubie trenuje 1235 zawodników pod okiem 47 wykwalifikowanych trenerów. 

Chcąc zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki do rozwoju i komfortu w treningu prowadzimy aż 6 kategorii wiekowych: 

- 4-6 lat: SKRZAT, 

- 7-9 lat: ŻAK, 

- 10-11 lat: ORLIK, 

- 12-13 lat: MŁODZIK, 

- 14-15 lat: TRAMPKARZ, 

- 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY 

 

Przewagi Akademii Piłkarskiej Falubaz: 

Nasz klub stara się zapewnić naszym zawodnikom jak najlepsze warunki do rozwoju i komfortu treningu. Dysponujemy rozbudowaną bazą lokalizacji treningowych, gronem trenerów z certyfikatami UEFA oraz profesjonalnym zapleczem sportowym, co pozwala nam na ciągłe podnoszenia poziomu naszego szkolenia i docierania do coraz większej liczby dzieci chcących grać w piłkę - mówi Damian Stopa prezes Akademii Piłkarskiej Falubaz. 

 

2 ścieżki rozwoju: początkujący i zaawansowany  

Nasz klub cechuje niepowtarzalny system treningowy, które pozwala na dopasowanie do treningu zawodników zarówno rozpoczynających przygodę z piłką, jak i tych, którzy już reprezentują pewien poziom.  

Początkujący: 

Jeśli Twoje dziecko, nie trenowało wcześniej w żadnym klubie, bądź dopiero rozpoczyna proces szkolenia i chce dołączyć do drużyny, gdzie pod okiem profesjonalistów będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, to nic prostszego. Poniżej przedstawiamy kolejne kroki w procesie rejestracji zawodnika do drużyny: 

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Falubaz?  

1. Wejdź na stronę akademiafalubaz.pl 

2. Kliknij „zarejestruj” w prawym górnym rogu. 

3. Wybierz lokalizację, uzupełnij dane. Potwierdź rejestrację. W drugim etapie wpisz kod wiosna2019, aby zwolnić się z opłaty rejestracyjnej. 

4. Przyjdź na trening. 

 Zaawansowany: 

Gdy Twoje dziecko, prezentuje wyższy poziom piłkarski i chce dalej rozwijać swój potencjał oraz rywalizować z rówieśnikami w kraju i Europie to może ono dołączyć do Reprezentacji Polski APF i rywalizować z najlepszymi. Jest to miejsce, gdzie zawodnicy mają szansę sprawdzić się na tle najlepszych drużyn w kraju i dumnie reprezentować klub. Więcej informacji dotyczących Reprezentacji APF znajdą Państwo pod numerem: 501 698 401 lub adresem: d.stopa@akademiafalubaz.pl 

W Akademii Piłkarskiej Falubaz każdy znajdzie swoje miejsce i będzie mógł rozwijać swoje sportowe pasje z uśmiechem na ustach, pod opieką profesjonalistów! 

 Dołącz już dziś! 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group