Turnieje i Ligi

Falubaz Cup

Falubaz Cup to cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Falubaz. W każdej edycji bierze udział około 1200 dzieci, grających na co dzień w Akademii.

Rozgrywki odbywają się jednocześnie w kilku miejscowościach w Polsce. Młodzi sportowcy w różnych kategoriach wiekowych walczą o medale i miejsca na podium.

Każda edycja Turnieju Falubaz Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek oraz głośny doping kibiców. Zawody to także świetna zabawa dla całej rodziny. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.

Zawody odbywają się na specjalnie przygotowanym Boisku Mobilnym.

Turniej FootballPro Cup Masters

Pierwsza edycja turnieju odbyła się 11. stycznia 2014r. w poznańskiej Arenie. W rozgrywkach w dwóch kategoriach wiekowych (roczniki 2005 i 2006) wzięły udział drużyny z całej Polski, w tym m.in. Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Cracovia Kraków.

W czerwcu 2018 roku, na nowoczesnym obiekcie OSiR w Baranowie odbyła się jubileuszowa – X edycja tego prestiżowego turnieju. Wydarzenie skierowane jest do najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce w wieku do lat 8 i 9 (kategoria wiekowa – żak).

Kolejna odsłona turnieju już 5 stycznia 2019 roku w poznańskiej hali widowiskowo - sportowej Arena.

Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój Twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 7 tysięcy młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Falubaz, Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych. Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play. Harmonogramy rozgrywek znajdziesz tutaj.

+48502741749 zapisy@akademiafalubaz.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ"