Poznajcie naszego nowego partnera - Better Life

13-02-2018, 21:02 Promocje

Niezwykle miło nam poinformować, że do grona naszych wyjątkowych partnerów dołączyli właśnie mistrzowie w dziedzinie cateringu dietetycznego, czyli ekipa tworząca firmę Better Life

- Powstaliśmy aby pomóc Ci w odmianie życia na lepsze. Wykwalifikowani kucharze i trenerzy starannie dobierają dietę, aby była smaczna, zdrowa i pomogła Ci w osiągnięciu wymarzonych celów. Jak to działa? To bardzo proste, zamawiasz dietę w odpowiednim przedziale kalorii i o umówionej godzinie otrzymujesz 5 posiłków na cały dzień. Zaoszczędzasz czas w coraz bardziej zabieganym życiu a przy tym możesz cieszyć się wspaniałym smakiem i zdrowiem zbilansowanych posiłków. Naszą misją jest zaszczepienie w każdym z naszych klientów pasji do zdrowego trybu życia, lepszego życia. Spróbuj i zobacz że nie jest to tak trudne jak zawsze myślałeś - tak piszą o sobie, swojej firmie i propagowanej filozofii dietetycy tworzący zespół Better Life.

Zakres usług naszego nowego partnera jest szeroki: od konsultacji z trenerami personalnymi, przez pomocą w doborze planu treningowego, ułożenie pod niego odpowiedniej diety i finalnie dostarczanie posiłków dobranych ze względu na rodzaj diety (np. sport, Minus Gluten, wegetariańska czy indywidualna) i zapotrzebowanie na daną liczbę kalorii (od 1000 do 3000 kalorii).

Better Life dostarcza posiłki do miejscowości w czterech województwach, a profesjonalizm jego zespołu oraz jakość przygotowywanych posiłków rekomenduje wiele gwiazd dyscyplin jak kulturystyka i fitness sportowy (np. Natalia Kulczyńska, Dawid Bukiel, Radosław Słodkiewicz, Rafał Tasiemski), zawodnicy mieszanych sztuk walki (np. Roman Szymański, Paweł Trybała) czy też aktorzy (np. Rafał Cieszyński).

O szczegółach naszej współpracy będziemy informować na bieżąco, a tymczasem więcej informacji dotyczących bieżącej oferty Better Life można znaleźć na stronie firmy pod adresem: http://betterlife.com.pl


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group