Kariera w Klubie

Akademia Piłkarska Falubaz serdecznie zaprasza do współpracy trenerów oraz osoby chcące zostać trenerami.

Oferujemy:

  • Staż na jednej z ponad 30 lokalizacji Akademii Piłkarskiej Falubaz,
  • Podniesienie kwalifikacji dzięki pracy pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej,
  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu sportowego oraz nowatorskich schematów szkolenia młodych piłkarzy,
  • Dofinansowanie do kursów trenerskich i szkoleń,
  • Perspektywy rozszerzenia kompetencji w innych działach i projektach Akademii,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - zatrudnienie po okresie wdrożeniowym​.

Obowiązki:

  • Organizacja zajęć treningowych,
  • Znajomość konspektu treningowego,​
  • Dobra komunikacja z wszystkimi uczestnikami zajęć.

Wymagania:

  • Nie musisz posiadać kwalifikacji trenera - zdobądź je pracując z nami,
  • Dyspozycyjność min. 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Wymagania:

Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat i dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w życiu zawodowym, sprawdź ofertę programu stażowego „Młody Trener”.

Więcej pod adresem: https://www.akademiafalubaz.pl/staz-mlody-trener

Rekrutacja:

Mariusz Karpiński

tel.: +48 511 445 504

e-mail: m.karpinski@akademiafalubaz.pl

+48502741749 zapisy@akademiafalubaz.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ"