Jeśli wakacje, to obóz z Akademią!

09-06-2021, 11:15 Porady dla dziecka i rodzica

Z pewnością dzieciaki nie mogą doczekać się wakacji! Nie bez powodu. Przecież to czas, w którym można robić wiele niesamowitych rzeczy. Jednak zdarza się, że pomimo ogromnej dawki wolnego czasu usłyszysz stwierdzenie: ,,mamo, tato - ale nuda”.  Dlatego też postanowiliśmy pokazać Ci kilka wariantów, które zagospodarują czas wolny Twojego malca i sprawią, że te wakacje będą niezapomniane! Przeczytaj artykuł i poznaj nasze propozycje.

Obozy akademii falubaz

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz?

Dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu dla dziecka jest zapisanie go na obóz tematyczny. Zorganizowany wyjazd zapewni wiele atrakcji, ale również nauczy samodzielności i pozwoli podejmować decyzję. To również okazja do poznania przyjaciół na wiele lat! Jeśli zastanawiasz się, jaką formę wyjazdu wybrać, to przeczytaj nasze propozycje.

Sprawdź pełny harmonogram obozów na lato 2021!

Gool! Nie tym razem, czyli obóz bramkarski

Podczas tego wyjazdu uczestnicy mają szansę sprawdzić swoje umiejętności bramkarskie. Co więcej każdy trening dostosowany jest do poziomu zawodników, co oznacza że każdy piłkarz może spróbować swoich sił! Ćwiczenia oparte są na szeregu specjalistycznych zadań, które uczą m.in. dobrego chwytu, wyprowadzenia piłki ręką, gry nogami, czy też koordynacji ruchowej. Treningi pozwalają również analizować grę i elementy taktyczne, czyli jak ustawić się i poruszać na boisku, jak współpracować z obrońcami. Podczas obozu przewidziana jest bitwa bramkarska oraz wiele atrakcji. Nie zabraknie turniejów w fifę, wieczorów filmowych i planszówek!

Idealny dla łowcy przygód, czyli obóz Minecraft

Podczas tego obozu dzieci rozwijają swoją kreatywność. W programie nie brakuje konkurencji, zadań na świeżym powietrzu. Uczestnicy mają możliwość skorzystania z Google VR, dzięki którym mogą przenieść się w inny wymiar rzeczywistości.  Opiekunowie pomagają rozpalić ognisko, stworzyć stół craftingowy i nadzorują przebieg Igrzysk Minecrafta. Dzieci podczas obozu szukają skarbów, tworzą własny miecz i bawią się w podchody. Nie brakuje również zabaw przy konsoli lub grach planszowych. To idealny wyjazd dla dzieci, które mają tysiąc myśli na minutę i potrzebują wielu zajęć w ciągu dnia!

Coś dla roztańczonych, czyli obóz taneczny + tik tok

Zdecydowanie must-have każdej cheerleaderki. Podczas tego obozu uczestniczki będą mogły brać udział w zajęciach tanecznych, po to by uczyć się nowych kroków i układów. Ćwiczenia pozwolą poszerzyć umiejętności z zakresu akrobatyki między innymi: umiejętność zrobienia szpagatu i stania na rękach. W programie przewidziane są również zajęcia fitness. Nie zabraknie sesji zdjęciowych, nagrywania występów i kreowania filmików w aplikacji Tik-Tok.  Kwintesencją wyjazdu są „Taneczne rewolucje”, czyli zestaw konkurencji, które pozwolą ocenić postępy uczestników.

W innym świecie, czyli obóz Brawl Starts

To kolejna propozycja dla dzieci, których wyobraźnia nie zna ograniczeń! Podczas tej wycieczki dzieci będą miały okazję wziąć udział w Igrzyskach Brawl Stars, stworzyć własną zbroję i sprawdzić swoje umiejętności podczas gier terenowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli korzystać z okularów wirtualnych Google VR które sprawią, że przeniosą się do innego świata. Ten wyjazd to zdecydowanie rozwijanie kreatywności i dawka niekończącej się zabawy.

Zdecydowanie obozy to przemyślana inwestycja, które oprócz dobrej zabawy rozwijają malca. Dzieci podczas wyjazdów organizowanych rozwijają umiejętności twarde i miękkie. Z pewnością taki wyjazd przyniesie wiele niezapomnianych wspomnień.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group