Zawsze gotowi na trening!

03-08-2021, 14:20 Wakacje wakacjami, ale nasi zawodnicy trenują dalej! Choć zajęcia latem sprawiają ogromną radość, to warto pamiętać o specyfice szkolenia w upalne dni. Mianowicie o częstym piciu wody i odpowiedniej odzieży. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak przygotować się do letnich, piłkarskich ćwiczeń.

Piłkarze z numerem 9

20-07-2021, 14:43 Każdy piłkarz lub piłkarka lubi grać w swoim ulubionym numerze na koszulce. Niektórzy inspirują się znanymi gwiazdami ze świata futbolu, a inni decydują się na unikalne liczby, które będą ich wyróżniać podczas meczu. Dziś zwrócimy uwagę na zawodników z numerem 9! Dlaczego? Przeczytaj artykuł i miej w zanadrzu piłkarską anegdotkę.

Jak opanować prowadzenie piłki?

07-07-2021, 13:31 Zdecydowanie każdy piłkarz marzy o tym, żeby opanować po mistrzowsku prowadzenie piłki. Kontrola nad futbolówką pozwala lepiej zdobywać teren na boisku, zwiększać liczbę asyst, a w konsekwencji ta umiejętność umożliwia strzelać nieskończenie wielu goli. Z tej przyczyny zawodnicy nieustannie pragną zgłębić tajniki prowadzenia piłki. Jak trenować, gdzie i jaką należy mieć częstotliwość ćwiczeń? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Poznaj sztab szkoleniowy – obozy Akademi

30-06-2021, 10:03 Oficjalnie możemy poinformować, że ruszyły pierwsze obozy Akademii. Ten tydzień, a jednocześnie początek lipca upłynie w piłkarskim rytmie, a kolejne tygodnie przyniosą wiele przygód. Dlaczego? Obrocz obozów dedykowanych dla piłkarzy czekają nas również wyjazdy tematyczne. Z tej przyczyny chcielibyśmy przedstawić Ci naszych opiekunów, kadrę i ludzi, którzy tworzą wakacyjne obozy! Przeczytaj artykuł i przenieś się do Dolska, Sędzinka lub innych miast w Polsce.

Złap wspomnienia – Obozy Akademii

23-06-2021, 13:35 Obozy piłkarskie to zdecydowanie czas pełen radości i niezapomnianych wspomnień. Często pierwszy wyjazd przynosi wiele obaw, które później okazują się zbyteczne, a dziecko chce jechać kolejny raz! Z tego powodu zdecydowaliśmy się zebrać kilka wspomnień naszych adeptów, rodziców oraz trenerów, aby jeszcze bardziej przybliżyć charakter naszych obozów. Przeczytaj artykuł i powróć z nami do słonecznych, obozowych dni!
Projekt i wykonanie: cogitech group