Poznaj 3 powody, dla których warto wrócić na boisko!

05-09-2017, 14:53 Porady dla dziecka i rodzica

Pierwszy szkolny dzwonek za nami! Nadszedł czas na powrót w wielkim stylu! Z nowymi pokładami energii i niekończącą się motywacją, wracamy nie tylko do szkolnych ławek, ale i na treningi Akademii Piłkarskiej Falubaz!

Nowy start.

Tak większość uczniów określa początek roku szkolnego. Czysta karta, nowe ambicje i jeszcze pachnąca nowością wyprawka szkolna, to nie tylko dobry powód do odnalezienia nowego hobby, ale i nieoceniona motywacja do dawania z siebie 100% każdego dnia. W życiu każdego młodego adepta futbolu pojawia się chęć podjęcia się czegoś zupełnie nowego. Rozpoczęcia przygody w Akademii Piłkarskiej Falubaz.

Powiedz „Cześć!” nowym kolegom z boiska

Wrzesień to czas jesiennych naborów w Akademii. Każdy kto dołączy do klubu otrzymuje futbolówkę na dobry start. Każdego roku w szeregach szkółki pojawia się wielu nowych pasjonatów piłki nożnej. To nie tylko dobry moment na zdobycie nowych przyjaciół, ale i okazja do wypracowania sobie, tak ważnej i potrzebnej, łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Postaw sobie cel!

Wrzesień to czas rozpoczęcia rundy jesiennej Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. To idealna okazja, aby przed mroźną zimą, po raz ostatni wykazać się na boisku. Niemal każdy zawodnik, wychodząc na utęsknioną murawę, robi wszystko, by z tygodnia na tydzień sukcesywnie zbliżać się do wielkiego finału WLLP. Rozgrywki to nie tylko dobry sprawdzian dla zawodników, ale i test drużynowości i współpracy w grupie.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group