5 powodów dlaczego sport wzbudza tyle emocji!

17-09-2019, 10:16 Za nami Mistrzostwa Świata w koszykówce, które odbyły się w dniach 31.08 - 15.09. Na przestrzeni 92 meczów rywalizowały ze sobą 32 kraje. Gospodarzem turnieju były Chiny, które zadbały o świetne przygotowanie stadionów w 8 miastach. Ostatecznie po raz drugi w historii triumfowała Hiszpania pokonując Argentynę. Najpewniejszymi zwycięzcami wydawali się Amerykanie - mistrzowie ostatnich zawodów. Sport jest jednak pełen niespodzianek i potrafi zaskoczyć każdego. Co sprawia, że sport jest taki ekscytujący?

Wskazówki dla rodzica jak wspierać dziecko w uprawianiu sportu

09-09-2019, 13:47 Akademia Piłkarska Falubaz przygotowała dla was kilka porad jak zachęcić dziecko do sportu i przygotować mentalnie do rywalizacji.

Jak połączyć treningi ze szkołą?

02-09-2019, 10:33 Wystartował nowy rok szkolny! Możesz zastanawiać się, jak połączyć grę na boisku, z nauką. W końcu za Tobą długie lato, podczas którego nie myślałeś o szkole. Nie martw się! Akademia Piłkarska Falubaz pomoże Ci znaleźć sposoby na odnalezienie równowagi pomiędzy sportem a obowiązkami.

Dlaczego trener jest tak ważną osobą w zespole?

28-08-2019, 11:09 Drużyna bez trenera jest ciężka do wyobrażenia. Dezorganizacja i problemy w grze są zazwyczaj skutkami takich pomysłów. Często dochodzą do tego wewnętrzne sprzeczki pomiędzy zawodnikami. Dlaczego w obliczu braku trenera dochodzi do takiego zamieszania? Jakie umiejętności i cechy mówią o prawdziwym trenerze?

Jak spędzić aktywnie czas podczas długiego weekendu?

12-08-2019, 13:01 Już 15 sierpnia czeka nas niecierpliwie wyczekiwany długi weekend. W końcu będziemy mogli na chwilę odpocząć od pracy i codziennych zmartwień. Warto jednak nie przespać tego wyjątkowego czasu, który daje mnóstwo okazji do wykorzystania go w aktywny sposób. Jakie pomysły ma nasza Akademia na sport podczas urlopu?
Projekt i wykonanie: cogitech group