Zdrowe podejście do treningu - co to znaczy?

22-09-2020, 11:04 Dużo mówi się o zdrowym podejściu do treningów, ale co to właściwie znaczy? Dla każdego zawodnika zajęcia na boisku mogą mieć inną wartość. Istnieje wiele teorii na ten temat, ale we wszystkich znajdziemy stwierdzenie, że trening powinien sprawiać radość. Jednak, czy istnieje uniwersalna receptura dla wszystkich młodych sportowców?

Jak wybrać szkółkę piłkarską?

16-09-2020, 11:52 Wrzesień to okres, w którym zaczynają się zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, zarówno artystyczne, jak i ruchowe. My skupimy się na tych ostatnich, a w szczególności na treningach piłkarskich. Jeżeli twoje dziecko wykazuje zainteresowanie tym sportem, lubi grać w futbol, to warto zapisać go na regularne zajęcia z tej dziedziny. Tym bardziej, że wrzesień to idealny okres na dołączenie do klubu. Ostatecznie pojawia się pytanie, jak wybrać szkółkę piłkarską? Wątpliwości jest wiele, dlatego w tym artykule postaramy się zwrócić uwagę na najistotniejsze aspekty przy dokonaniu wyboru miejsca szkolenia rzemiosła piłkarskiego dla Twojego dziecka.

Dlaczego warto trenować w deszczu?

30-08-2020, 15:52 Jesteśmy gotowi na trening, trzymamy spakowaną torbę i chcemy już wyjść z domu. Jednak coś nas powstrzymuje. Co to może być? Zazwyczaj jest to pogoda za oknem. Widzimy deszcz i zastanawiamy się, czy jest sens wychodzenia z domu. Boimy się, że możemy się przeziębić podczas sportowych zajęć na dworze. Jednak, czy powinniśmy rezygnować z treningu, gdy na zewnątrz jest dżdżysta pogoda? O zaletach trenowania w deszczu dowiesz się w tym artykule.

Być ,,naj’’ z cyklu ,,BliżejTwojejPasji"

24-08-2020, 11:07 W świecie futbolu królują najlepsi, choć każdy w tej kwestii ma swojego faworyta. Czy tylko oni mają siłę przebicia? Niejednokrotnie mówi się o najszybszym, najmłodszym, czy też najstarszym zawodniku. To właśnie o nich dowiecie się w ostatnim artykule z cyklu ,,BliżejTwojejPasji”

Bliżej sław z cyklu #BliżejTwojejPasji

19-08-2020, 09:47 Czy wiesz, że na świecie jest około 4 miliardów fanów piłki nożnej? Wśród nich możesz być Ty, twoi znajomi, czy też rodzina. Sporą część fanów futbolu tworzą osoby znane i kojarzone ze światowych ekranizacji, estrad, czy też środowiska politycznego. Jak myślisz, którzy celebryci wspierają swoich ulubionych zawodników na murawie? To kolejny artykuł z cyklu #BliżejTwojejPasji.
Projekt i wykonanie: cogitech group