Dlaczego dziadkowie są naszymi superbohaterami?

21-01-2021, 09:44 Z całą pewnością 20 i 21 stycznia są ważnymi datami! To dni, w których dajemy wiele ciepła i dobrych słów dla naszych seniorów. Dlatego też, z okazji ich świąt chcielibyśmy podkreślić, jak ważną rolę w życiu dziecka spełniają dziadkowie. Okazuje się, że nie każdy bohater nosi pelerynę, a maluszki wiedzą o tym najlepiej!

Spełnij postanowienia noworoczne!

13-01-2021, 09:29 Początek roku, to okres, w którym wiele z nas pragnie wdrożyć nowe postanowienia na 12 miesięcy. Często styczeń kojarzy nam się ze świeżym startem i pełną mobilizacją. Jednak nie zawsze udaje nam się zrealizować wyznaczone cele. Akademia podpowiada, jak przygotować się do realizacji dużych i małych marzeń w 2021 roku! Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy.

Spędź czas z Akademią - jedyny sposób na udane ferie!

28-12-2020, 10:14 Ferie tuż tuż! Czy myślałeś nad tym, jak Twoje dziecko je spędzi? Akademia przygotowała dla Was specjalne oferty, które pozwolą na to by czas wolny od zajęć szkolnych okazał się wartościowy i radosny dla małego sportowca. Być może masz wątpliwości i nie jesteś przekonany do zajęć zorganizowanych. Dlatego też w tym artykule postaramy się rozwiać te obawy, chcąc zaprosić Twoje dziecko do udziału w tegorocznych feriach i obozach z Akademią Piłkarską Falubaz.

Szkraby mają moc! Dzień Ochrony Praw Dziecka

10-12-2020, 10:15 Nie każdy z nas wie, że 10 grudnia obchodzimy Dzień Ochrony Praw Dziecka. Z tej okazji postanowiliśmy zastanowić się nad tym, czy dorośli mogą nauczyć się czegoś od dzieci. A Ty jak uważasz?

Poczaruj z Akademią

25-11-2020, 09:35 Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki. To dzień pełen magii i wróżb. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pomysły na przepowiednie, które możecie wykonać razem z rodziną lub z przyjaciółmi. Zobaczcie nasze propozycje.
Projekt i wykonanie: cogitech group