Duma z bycia bramkarzem – obóz czeka na ciebie

16-06-2021, 23:31 Wielu młodych zawodników marzy o tym, żeby w przyszłości być napastnikiem. Większość z nich pragnie zdobywać gole lub asysty. Nieliczni decydują się na to, by próbować swoich sił jako bramkarz. Zdecydowanie rola tego zawodnika jest bardzo ważna, a czasami kluczowa. Jednak, aby dowiedzieć się, czy obrona akcji meczowych przypadnie piłkarzowi do gustu warto spróbować swoich sił między słupkami. Kiedy to zrobić? Najlepiej podczas treningów, a zdecydowanie największe pole manewru daje obóz bramkarski, który pozwoli poznać lub pogłębić tajemnice kunsztu goalkeeper’a. Przekonaj się, dlaczego warto pojechać na ten obóz!

Czy maluch może pojechać na obóz?

16-06-2021, 11:40 Rodzice zawsze martwią się o swoje pociechy i obawiają się, czy dziecko jest na tyle samodzielne, by uczestniczyć w zorganizowanym wyjeździe. Obozy Akademii zachęcają siedmiolatków do tego, by spróbowały swoich sił podczas wyjazdu. Warto pamiętać, że nadopiekuńczość może wpłynąć negatywnie na rozwój malca. Dlatego też pragniemy rozwiać Twoje wątpliwości i zachęcić do przeczytania naszej listy!

Dołącz do elity – czas na obóz Champions Camp

16-06-2021, 11:13 Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. W głowach dzieciaków kłębią się myśli i pomysły, na to jak mogą spędzać wolne dni. Ci, co lubią piłkę nożną chcieliby wykorzystać ten wolny czas podczas obozów piłkarskich! Istnieje mnóstwo powodów, dlaczego warto pojechać na taki wyjazd. Tymczasem my podpowiemy, jak z pośród wielu ofert obozów piłkarskich wybrać ten, najbardziej wartościowy – a mowa o Champions Camp. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Pakuj się! – czas na obozy Akademii

16-06-2021, 10:32 Twoje dziecko już odlicza czas do obozu z Akademią? Wszystko na to wskazuje! Do wyjazdu zostało niewiele czasu. Dlatego warto zaplanować listę rzeczy niezbędnych do wyjazdu. Takie działanie z pewnością ułatwi pakowanie i pozwoli na to, by w tym roku o niczym nie zapomnieć! Tymczasem Akademia przychodzi z pomocą i pomoże Ci stworzyć obozy niezbędnik.

Jeśli wakacje, to obóz z Akademią!

09-06-2021, 11:15 Z pewnością dzieciaki nie mogą doczekać się wakacji! Nie bez powodu. Przecież to czas, w którym można robić wiele niesamowitych rzeczy. Jednak zdarza się, że pomimo ogromnej dawki wolnego czasu usłyszysz stwierdzenie: ,,mamo, tato - ale nuda”. Dlatego też postanowiliśmy pokazać Ci kilka wariantów, które zagospodarują czas wolny Twojego malca i sprawią, że te wakacje będą niezapomniane! Przeczytaj artykuł i poznaj nasze propozycje.
Projekt i wykonanie: cogitech group