Podróżuję z mamą!

26-05-2021, 14:49 Porady dla dziecka i rodzica

Jest takie święto, podczas którego bardziej doceniamy, jedną z ważniejszych osób w naszym życiu – czyli mamę. To ona obserwuje nasze pierwsze kroki, pomaga nam i prowadzi przez świat. Jednak gdy przychodzi Dzień Matki, przychodzą też rozterki dotyczące pomysłów prezentowych, bo przecież każdy pragnie sprawić najlepszy upominek tego dnia. Z pewnością najcenniejszym okaże się czas spędzony z pociechą i najbliższymi. Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć o tym, że Akademia organizuje obóz ,,Rodzic + dziecko”, który umożliwia spędzenie aktywnego czasu razem z rodziną. Dlaczego warto się skusić? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

​​oboz rodzic + dziecko

Dlaczego warto pojechać na obóz rodzinny?

Z pewnością na co dzień mama ma wiele obowiązków, a doba okazuje się stanowczo za krótka. Dlatego też zorganizowany wyjazd pozwala dać jej wytchnienie i daje możliwość zorganizowania czasu, na to by spędzić czas z dzieckiem, ale również odpocząć od codziennych obowiązków. Dodatkowo obóz organizowany jest w urokliwym Sędzinku. To tam można nabrać świeżego powietrza i zanurzyć się w basenie!

Charakterystyka obozu

Poranek zaczyna się treningiem. W tym czasie mama może dołączyć do piłkarskich zabaw i wspólnej integracji, ale również ma możliwość skorzystania z czasu wolnego i spędzenie go na własną rękę. Jedocześnie istnieje opcja, aby  skorzystać z pomysłów takich jak: wycieczki rowerowe, pływanie kajakami, nordic walking. Po skończonym treningu mali obozowicze udają się każdego dnia na godzinne animacje z kierownikiem wyjazdu jak: warsztaty z rysowania, kolorowanie, wycinanie i inne kreatywne zabawy.Wieczorami dla rodziców przygotowane są gry integracyjne między innymi: gra w karty, bilard, kręgle, czy w bule.

Z okazji Dnia matki przygotowaliśmy dla Ciebie zniżkę na wyjazd Rodzic + Dziecko. Wpisując kod: MAMA otrzymasz 100 złotych rabatu na ten wyjazd!

Zapisz się na obóz i skorzystaj ze zniżki! 

Zabierz mamę w świat!

Zdecydowanie aktywny czas z dzieckiem niesie wiele pozytywów zarówno dla malca, jak i dorosłego. To czas, w którym można odpocząć od zgiełku, pośpiechu i natłoku informacji, a w zamian za to spędzić czas ze swoją pociechą i zapisać kolejne wspaniałe wspomnienie na lata!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group