Orlik również wygrywa

07-06-2018, 16:34 Podsumowania

Meczem drugiego z pierwszym zespołem naszej Akademii zakończyły się dla nas zmagania w lidze Orlików. Zespół rocznika 2007 okazał się być zdecydowanie najlepszy w stawce

UKS Akademia Piłkarska Falubaz II pokonała w swoim ostatnim meczu ligi Orlików 14:5 UKS APF I, czyli nasz drugi (o rok młodszy) zespół na tym szczeblu rozgrywek. Dla zespołów z myszką na piersi było to zakończenie bardzo udanych rozgrywek. APF II wygrał rywalizację z dorobkiem 30 punktów, a więc wygrał wszystkie 10 meczów wiosennej, finałowej rundy. Bez względu na wyniki spotkań innych zespołów na trzecim stopniu podium zostanie ekipa APF I.

- 10 wygranych i bilans bramkowy 164:21 pokazuje, że za bardzo nie mieliśmy z kim grać. Chłopaki cieszyli się ze zdobywanych goli, nas, trenerów, cieszy, że widać efekty ciężkich treningów – mówi trener rocznika 2007 Jacek Druciarek. - Z drugiej strony wolelibyśmy, żeby poziom lokalnych rozgrywek był większy, jednak jest, jak jest i trzeba szukać mocniejszych przeciwników na silnie obsadzonych turniejach – dodaje J. Druciarek.

- Naszym celem było zajęcie drugiego miejsca, ale i trzecie oceniam pozytywnie, bo graliśmy z przeciwnikami o rok starszymi, a w rundzie rewanżowej pokonaliśmy Akademię M. Murawskiego I 15:1 – ocenia trener Tomasz Pawliczak. - To było dobre przetarcie przed następnym sezonem, kiedy najpewniej będziemy rywalizować z rówieśnikami – dodaje T. Pawliczak.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group