Startują wakacyjne treningi Akademii Piłkarskiej Falubaz. Zapewnij dziecku lato pełne frajdy!

24-06-2024, 09:56

Wakacje to odpowiedni moment na próbowani różnych aktywności, jest to również okazja do nawiązywania nowych znajomości i wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Falubaz mają zapewnione treningi przez całe wakacje. W dodatku, jeśli dziecko, oprócz swojej lokalizacji, ma jeszcze w pobliżu inną lokalizację Akademii, to może korzystać z opcji uczęszczania na treningi, nawet 5 razy w tygodniu!

Wakacyjne treningi APF lato 2024

Dlaczego Akademia Piłkarska Falubaz trenuje przez całe wakacje?

Adepci Akademii kochają piłkę nożną, co do tego nie mamy wątpliwości, dlatego pragniemy zapewnić im odpowiedni rozwój oraz możliwość trenowania, nawet w okresie wakacyjnym. W lato nasi zawodnicy mają też sporo wolnego czasu, który warto spożytkować na aktywności fizycznej. Należy pamiętać, że do prawidłowego rozwoju dziecka niezbędny jest wysiłek fizyczny, dlatego jako klub piłkarski chcemy dopilnować tego, aby nasi podopieczni mieli zapewnioną możliwość uczęszczania na zajęcia sportowe.

W wakacje zawodnicy mogą trenować nawet 5 razy w tygodniu

Akademia Piłkarska Falubaz startuje z możliwością trenowania nawet 5 razy w tygodniu przez okres lipca i sierpnia. Jest to opcja, zarówno dla nowych, jak i aktywnych zawodników Akademii. W ramach comiesięcznej opłaty każdy młody piłkarz ma możliwość uczęszczania na treningi Akademii w innych lokalizacjach, niż obecnie trenuje, nawet 5 razy w tygodniu! Należy jednak pamiętać, aby zwrócić uwagę, o której godzinie odbywają się zajęcia, aby nie pokrywały się one czasowo z treningami na macierzystej lokalizacji. Warto również przed pójściem na trening do innej lokalizacji, powiadomić tamtejszego koordynatora.

Sprawdź wakacyjny harmonogram treningów

 

Lato, lato czeka – jakie są korzyści trenowania w wakacje?

Wakacje są doskonałym momentem, kiedy młodzi zawodnicy mogą spróbować swoich sił na boiskach. Pogoda zazwyczaj dopisuje, więc nie trzeba przejmować się warunkami atmosferycznymi. W dodatku, zawodnicy trenują na boiskach trawiastych oraz obiektach ze sztuczną murawą, co pozwala zawodnikom poczuć się, niczym Reprezentacja Polski wychodząca na boiska w Niemczech podczas Euro 2024. To dobry czas, aby dziecko poznało rówieśników z okolicy oraz ze szkoły, przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolonego. Treningi na dworze stwarzają wiele możliwości ruchu oraz aktywności fizycznej.

Bez wątpienia wakacyjne treningi Akademii Piłkarskiej Falubaz to świetna opcja na zapewnienie Twojemu dziecku wakacyjnych atrakcji i sportowych wrażeń.

Trenuj z nami przez całe lato!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48502741749 zapisy@akademiafalubaz.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ FALUBAZ"