Budujemy APF Arenę w Zielonej Górze!

09-09-2021, 16:10

Rozpoczynamy przebudowę boiska na os. Pomorskim w Zielonej Górze. Będzie to najnowocześniejszy obiekt na piłkarskiej mapie województwa lubuskiego

W tym miesiącu rozpoczynamy wymianę sztucznej nawierzchni boiska przy Zespole Edukacyjnym nr 3 w Zielonej Górze – lokalizacja APF Pomorskie. Tym samym powstanie najnowocześniejszy tego typu obiekt w województwie lubuskim, który daje możliwość gry przez cały rok, bo co najważniejsze - na okres jesienno-zimowy będzie zadaszony halą pneumatyczną!

Kolejną wyróżniającą APF Arenę cechą będzie supernowoczesna, wysoka na 6 centymetrów sztuczna nawierzchnia, która sprawi, że poczujesz się jak na naturalnym boisku. Trawa posiada certyfikat FIFA Quality Pro.

- To bardzo ważny moment w naszej historii, który w tym jubileuszowym roku 10-lecia pokazuje, że po pierwsze realizujemy założone już wcześniej plany, a po drugie, że inwestujemy w sportowy rozwój naszych zawodników również poprzez nową infrastrukturę – mówi Damian Stopa, szef APF.

W imieniu całej Akademii dziękujemy Miastu Zielona Góra – Prezydentowi oraz Radnym, a także MOSiRowi i Dyrekcji Zespołu Edukacyjnego za przychylność w wyborze lokalizacji APF Areny!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group