Wielkie odliczanie do startu WLLP!

22-03-2021, 11:48 Już niebawem, bo w ten weekend startuje Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska. W powietrzu z pewnością unosi się sportowa atmosfera, bo w sobotę nasi zawodnicy rozpoczną zmagania w turnieju WLLP. Te rozgrywki to zdecydowanie szansa dla naszych adeptów, by rozwijali swoje umiejętności. Bez zwątpienia liga daje szansę zawodnikom, ponieważ każdy, niezależnie od poziomu umiejętności może wziąć udział w rozgrywkach. Zdecydowanie liczymy na to, że w tej odsłonie Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich młodzi piłkarze znów będą mogli w pełni czerpać radość z gry! Chcesz dowiedzieć się więcej i przypomnieć zasady turnieju? A może interesuje cię, kto zagra w ten weekend? Przeczytaj nasz artykuł i kibicuj naszym!

WLLP - zawsze w grze!

22-09-2020, 09:51 Cały czas trwają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. Co wyróżnia WLLP na tle innych turniejów? Dowiedz się w dalszej części artykułu.

W drodze na szczyt – za nami pierwsza kolejka WLLP

08-09-2020, 10:11 W sobotę, 5 września rozpoczęła się pierwsza tura Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej. W słońcu, czy w deszczu - niezależnie od pogody- zawodnicy dostarczali kibicom piłkarskich emocji. Ten turniej to okazja dla każdego chętnego piłkarza i piłkarki. W tych rozgrywkach nie jest istotny poziomu gry, wiek i staż treningowy, liczy się dobra zabawa! Zobacz, co czeka Cię w przyszły weekend!

Liga marzeń, czyli WLLP powraca już w ten weekend!

01-09-2020, 11:06 Wielkimi krokami zbliża się Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska. Już w najbliższy weekend czekają nas pierwsze sportowe emocje. Rozgrywki skierowane są do zawodników z rocznika 2008 do 2014. To jedyny turniej, w którym może zagrać każdy, niezależnie poziomu umiejętności piłkarskich. System rozgrywek dostosowany jest do tego, by wszyscy gracze Akademii mogli w pełni cieszyć się czasem spędzonym na boisku. Podczas turnieju liczy się radość i zdobywanie nowych doświadczeń piłkarskich. To czas, w którym młodzi piłkarze doskonalą zasady fair-play oraz budują zgrany zespół, po to by wspierać i motywować siebie nawzajem. Kto zagra w ten weekend? Zobacz w dalszej części artykułu.

Liga bez barier powraca! WLLP już w tę sobotę!

17-06-2020, 12:50 Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie wracają w sobotę! Rozgrywki odbędą się w aż pięciu różnych lokalizacjach! Po wielotygodniowych oczekiwaniach, turniej nareszcie zapewni zabawę dla każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz między drużynową integrację. Na turniej zapraszamy również rodziców. O co zawalczą młodzi piłkarze? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule!
Projekt i wykonanie: cogitech group