Wielkie Nabory 2019 – odbierz piłkę na start i dołącz do drużyny przyjaciół!

25-09-2019, 11:18 Nabory piłkarskie

Chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się futbolu w najprężniej rozwijającej się akademii w regionie? Rozpoczęły się wrześniowe nabory do nowych grup treningowych Akademii Piłkarskiej Falubaz. Szkolimy, zarówno chłopców, jak i dziewczynki już od 4. roku życia. Dołącz do 1250 uczestników naszego Klubu trenujących na co dzień w ponad 40 lokalizacjach w województwie lubuskim! Szukamy zawodników w rocznikach:  Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą:

  • klubowa piłka,
  • 2 bezpłatne treningi,
  • rezerwacja miejsca w grupie treningowej,
  • opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka
  • ubezpieczenie NNW,
  • udział w turniejach.

Zapisz się na zapoznawcze treningi i odbierz piłkę!

W naszym systemie szkolenia gwarantujemy rozwój piłkarskich umiejętności, zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z piłką nożną, jak i dla uczestników wykazujących zaawansowany poziom gry. Dla młodych adeptów futbolu przygotowaliśmy ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach odkrywających w sobie piłkarski potencjał i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy z boiskowym doświadczeniem mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

- 152 trenrów pracuje na co dzień nad piłkarskim rozwojem zawodników naszego Klubu na regularnie prowadzonych treningach. Cieszymy się, że kadra szkoleniowa Akademii posiada szereg kompetencji trenerskich (licencje UEFA A, UEFA B i UEFA C) i cenne doświadczenie zdobyte na zagranicznych stażach w m.in. Getafe CF, Hertha Berlin czy Twente Enschede. Trenerzy Falubazu są dla swoich podopiecznych wychowawcami i przyjaciółmi, dbamy o dobrą atmosferę w drużynach!podkreśla koordynator Akademii Piłkarskiej Falubaz, Damian Stopa.

Osoby, które zdecydują się na wstąpienie w nasze szeregi podczas Wielkich Naborów 2019, skorzystają z wyjątkowej propozycji. Wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe, przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie. Ponadto w okresie jesiennym startują rozgrywki dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Falubaz, czyli Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie i prestiżowy turniej Falubaz Cup. W trakcie boiskowych rywalizacji z innymi drużynami, dziecko buduje swoją piłkarską pasję, uczy się gry fair play i szacunku dla przeciwnika. Każdy uczestnik Akademii Piłkarskiej Falubaz może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w ferie, jak i wakacje). Gwarantujemy również organizację zimowy i letnich obozów przy współpracy z partnerem turystycznym Sportujmy!

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 501 698 401 lub zapisy@akademiafalubaz.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź treningi najbliżej Ciebie!

Zapisz się i odbierz piłkę!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group