Mama w męskim świecie Ambasadorką Akademii Piłkarskiej Falubaz

06-09-2019, 13:23 Rozwój Akademii

 

Codzienność w męskim świecie

Iwona to mama dwójki chłopców, która na co dzień pracuję w księgowości, a  w wolnej chwili prowadzi na Instagramie bloga Mama w męskim świecie. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdzie szukałam inspiracji podczas tworzenia pokoiku dla starszaka, następnie szukałam informacji i pomysłów na to jak rozwijać, wspierać rozwój swojego synka. Gdy Ignacy miał 2,5 roku przyszedł na świat jego brat i wtedy powstała nazwa Mama w męskim świecie no i zaczęła się cała przygoda z Instagramem. – przyznaje Iwona.

Na blogu można znaleźć historie z życia wzięte, codzienne życie zwykłej polskiej rodziny i szaleństwa chłopców. Uczymy dzieci poprzez zabawę i chyba całkiem fajnie nam to wychodzi.

Mój starszy syn właśnie zaczyna swoją przygodę z piłką. Czy pójdzie w ślady taty? Tata bardzo na to liczy, ale jak to się mówi nic na siłę. Trzymajcie kciuki. – dodaje nasza Ambasadorka

Na początku treningu syn bardzo się zawstydził

O Akademii Falubaz dowiedziałam się całkiem niedawno. Dotąd Falubaz kojarzył mi się tylko z żużlem. Bardzo byłam ciekawa tego pierwszego treningu piłki nożnej, tego jak 4 latek odnajdzie się w nowej sytuacji. Ignacy fajnie zaczął. Później wystąpiło zawstydzenie, ale nie ma co się dziwić, to jego pierwszy trening. Trenerzy wykazali się wtedy profesjonalizmem i od razu zareagowali na tę sytuację, co dodało otuchy synowi. Również mi udzieliła się atmosfera życzliwości i nastrój pełen uśmiechu, kiedy obserwowałam jak ćwiczenia sprawiają małym piłkarzom ogromną frajdę.  Dobra zabawa maluszków była najważniejsza. Cieszę się,  że powstają takie szkółki piłkarskie dla najmłodszych, no i że jest ich tak dużo, bo dzięki temu dzieci mogą spełniać swoje piłkarskie marzenia. Na pewno jest to bardzo fajna przygoda, no i jak już złapią tego bakcyla to mają fajny start na piłkarską przyszłość. Reasumując widok na 4 – 6 latki biegające w ten sposób po boisku z piłką jest bezcenny.

Akademia Piłkarska Falubaz prowadzi treningi dla chłopców i dziewczynek od 4. roku życia. Zajęcia piłkarskie odbywają się pod okiem 150 wykwalifikowanych trenerów, na 30 nowoczesnych ośrodkach treningowych. W ramach abonamentu każdy zawodnik ma wykupione ubezpieczenie NNW na czas treningów i turniejów. Młodym adeptom piłki nożnej zapewniamy pomoc fizjoterapeuty, dietetyka i psychologa. Treningi dopasowane do kategorii wiekowych odbywają się dwa razy w tygodniu przez 12 miesięcy w roku, także podczas ferii i wakacji zimowych. W przypadku nieobecności na zajęciach istnieje możliwość odrabiania zaległych treningów.

Naszym zawodnikom zapewniamy autorki system rozgrywek, w postaci Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich i Falubaz Cup. Każdemu młodemu zawodnikowi proponujemy dwie ścieżki kariery – lokalizacyjną i reprezentacyjną. Ale na tym nie kończy się nasza oferta – zawodnicy Akademii Falubaz mogą wziąć udział w partnerskich projektach Indywidualne Fundamenty Gry i Lubuska Akademia Bramkarzy.

Treningi w Akademii to nie tylko rozwój umiejętności piłkarskich. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wydarzeń służących integracji uczestników, rodziców i trenerów. Są to m.in. wakacyjne obozy i półkolonie sportowe, a także wspólne wyjścia na basen i do kina. Razem tworzymy zielono-żółtą rodzinę piłkarską!

Tak trenujemy w Żaganiu

Zobaczcie jak wyglądał jeden z treningów naszej najmłodszej grupy wiekowej na kompleksie Arena Żagań.

Dołącz do nas podczas Wielkich Naborów

Każdy zawodnik, ktory dołącz do nas we Wrześniu otrzyma odbierz klubową piłkę w prezencie.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 501 698 401 lub zapisy@akademiafalubaz.pl. Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Skontaktuj się z nami!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group