Ekspert od dziecięcego futbolu ogłasza jesienne nabory!

22-09-2017, 21:57 Nabory piłkarskie

108 treningów tygodniowo w 20 lokalizacjach, a na nich ponad 1000 zawodników. Aż trudno uwierzyć, że te imponujące liczby opisują największą piłkarską szkółkę w województwie lubuskim - Akademię Piłkarską Falubaz. Klub ogłaszając jesienne nabory zaprasza wszystkie dzieci do udziału w treningach w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Każde dziecko, które dołączy do klubu do końca września otrzyma piłkę z oficjalnej kolekcji klubu!

Akademia Piłkarska Falubaz to miejsce zbudowane z piłkarskich marzeń. Fundamentalną zasadą sztabu trenerskiego jest przede wszystkim zabawa i dobra atmosfera zarówno na treningu, jak i podczas rozgrywek w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich i mikołajkowych turniejów Falubaz Cup. Jak podkreślają trenerzy, wrzesień to idealny moment, aby rozpocząć treningi w klubie:

- Każdego roku, we wrześniu do Akademii dołącza mnóstwo nowych adeptów piłki nożnej. Co za tym idzie, powstają nowe grupy treningowe, w których dopiero co przybyli zawodnicy szybko się odnajdują, tworząc nowe przyjaźnie i ucząc się wzajemnego szacunku oraz współpracy – podkreśla trener Akademii, Bartosz Ball.

Warto zaznaczyć, że Akademia Piłkarska Falubaz to szkółka w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej podstawowym celem nie jest wyławianie największych talentów z okolicy, a co za tym idzie dyskryminacja dzieci mniej uzdolnionych, ale przede wszystkim wsparcie tych, których talent wymaga szlifowania lub który może się pojawić nieco później.

- To właśnie Akademia uczy gry w piłkę niemal każdego. Od tych, którzy na zajęciach po raz pierwszy mają styczność z futbolówką, po tych, którzy posiadają już doświadczenie w grze. – mówi Konrad, ojciec 8-letniej Amelki, zawodniczki Akademii.

Klub, działający już w blisko 20 lokalizacjach, wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych.

- Uczymy przede wszystkim pasji i miłości do piłki nożnej. Liczymy się z faktem, że nie każdy kto opuści Akademię będzie zawodowym piłkarzem, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby futbol stał się ich prawdziwą pasją. Wychowankiem Akademii jest się całe życie – mówi koordynator klubu, Damian Stopa.

Już dziś wejdź na www.akademiafalubaz.pl, odszukaj dogodną dla Twojego dziecka lokalizację lub zadzwoń pod 501698401. Weź udział w dwóch otwartych treningach, rozpocznij przygodę z Akademią Piłkarską Falubaz już we wrześniu i zdobądź piłkę z oficjalnej kolekcji klubu!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group