Liga bez barier powraca! WLLP już w tę sobotę!

17-06-2020, 12:50 Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie wracają w sobotę! Rozgrywki odbędą się w aż pięciu różnych lokalizacjach! Po wielotygodniowych oczekiwaniach, turniej nareszcie zapewni zabawę dla każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz między drużynową integrację. Na turniej zapraszamy również rodziców. O co zawalczą młodzi piłkarze? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule!

Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska zawieszona do odwołania

12-03-2020, 15:37 Zgodnie z ogłoszeniem organizatorów na oficjalnej stronie Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej, pragniemy poinformować Państwa o decyzjach dotyczących zawieszenia turniejów w naszej Akademii. W związku z ogólnopolską sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, wszystkie rozgrywki w ramach WLLP są zawieszone do czasu odwołania.

Liga bez barier

06-03-2020, 10:57 Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska to pierwszy turniej w Polsce, w którym może wziąć udział każdy chętny piłkarz i piłkarka bez względu na swój poziom gry, wiek, czy staż treningowy. Trzeba spełniać jeden warunek – być zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Falubaz lub Akademii Piłkarskiej Reissa w dowolnym roczniku i lokalizacji.

Wiosenna runda WLLP 2020 już w marcu!

28-02-2020, 10:37 Po jesiennej edycji Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej emocje jeszcze nie opadły, a już w marcu rozpocznie się runda wiosenna! Już pod koniec przyszłego miesiąca znów rozpoczniemy wielkie rozgrywki, w których wezmą udział setki drużyn z różnych miast województwa lubuskiego i Wielkopolski!

Akademia Falubaz w najlepszej ósemce w Polsce!

17-02-2020, 11:18 Wczorajszą niedzielę spędziliśmy w Warszawie, walcząc w kategorii U-12 w krajowych finałach III edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Drużyna Radosława Salwy godnie reprezentowała naszą Akademię i oficjalnie jest w najlepszej ósemce drużyn rocznika 2008 w Polsce!
Projekt i wykonanie: cogitech group