Jak zmieniała się piłka do gry? Z cyklu #BliżejTwojejPasji

08-07-2020, 13:51 W zeszłym tygodniu w świecie futbolu na nowo rozgorzała dyskusja na temat przysłowiowych „szmacianek”. Wszystko za sprawą firmy Nike, która zaprezentowała zupełnie nową piłkę, którą już od przyszłego sezonu będą bombardować golkiperów napastnicy Ligi Angielskiej. Aby dyskusja o nowej futbolówce była aktualna, powróćmy na moment do początków i prześledźmy losy naszych ukochanych „okrąglaków” – kontrowersji było naprawdę sporo!

Piłka nożna w walce o środowisko!

24-06-2020, 15:38 Piłka nożna może być kosztownym hobby nie tylko dla zawodników i kibiców, ale również dla środowiska. Każdy sezon wiąże się z masową produkcją koszulek i innych gadżetów. Stare ubrania i piłki trafiają na śmieci, gdzie rozkładają się przez następne kilkaset lat. Świat futbolu nie pozostaje obojętny na potrzeby naszej planety i coraz częściej wybiera ekologiczne rozwiązania.

Liga bez barier powraca! WLLP już w tę sobotę!

17-06-2020, 12:50 Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie wracają w sobotę! Rozgrywki odbędą się w aż pięciu różnych lokalizacjach! Po wielotygodniowych oczekiwaniach, turniej nareszcie zapewni zabawę dla każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz między drużynową integrację. Na turniej zapraszamy również rodziców. O co zawalczą młodzi piłkarze? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule!

W te wakacje wybierz sport!

09-06-2020, 12:22 Słoneczna pogoda, coraz dłuższe dni i mniej obowiązków w szkole – to wszystko zachęca do maksymalnego wykorzystania najbliższych miesięcy. Wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca, wzrasta chęć spędzania czasu na zewnątrz. W jaki sposób wykorzystać go rozrywkowo i produktywnie jednocześnie? Postaw na sport!

Wakacje 2020 – nie ma czasu na nudę!

03-06-2020, 12:03 Słońce już powoli wychodzi zza chmur, zaczyna się powolne odliczanie do wakacji. Nie zamierzamy spędzić ich w domu! Już teraz chętnie spotykamy się z Wami na boisku. Dodatkowo, zapraszamy na obozy, które organizujemy wraz z firmą Sportujmy! Sprawdź, co Akademia Piłkarska Falubaz planuje tego lata!
Projekt i wykonanie: cogitech group