Dlaczego nawodnienie organizmu jest tak ważne?

23-04-2019, 12:41 Nawodnienie organizmu to podstawa w życiu każdego sportowca. Woda stanowi ok. 50 – 55% masy ciała kobiet, 60 – 65 % masy ciała mężczyzn i aż 65 – 70 % masy ciała dzieci. Dlatego niezwykle ważne jest dbania o jej odpowiedni poziom w organizmie Twojej pociechy. Przyjmuje się, że nawet jej niewielki ubytek może spowodować szereg skutków ubocznych, takich jak zaburzenia mięśniowe. Szczególnie istotne jest nawodnienie w upalne dni, kiedy organizm szybciej się męczy i potrzebuje większej ilości płynów.

Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Falubaz

22-04-2019, 17:16 Wiosenne nabory to już coroczna tradycja, jest to czas, w którym do naszego klubu może dołączyć każda chętna dziewczynka i chłopiec już od 4. roku życia. Tego roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób dołączających do Akademii Falubaz! 2 darmowe treningi zapoznawcze, które pomogą dziecku zaaklimatyzować i poznać z drużyną, a przede wszystkim spędzić czas z uśmiechem na ustach!

Jaki powinien być kapitan drużyny?

15-04-2019, 15:32 Kapitan musi być wojownikiem, który potrafi dać z siebie maksimum. Taka osoba ma autorytet, potrafi poderwać drużynę i przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść. Poznaj 4 cechy doskonałego kapitana drużyny i przekonaj się czy Twoje dziecko, ma predyspozycje do pełnienia tej roli w zespole.

3 porady dlaczego warto pojechać na wakacyjny Obóz Akademii!

08-04-2019, 15:17 Nie masz pomysłu jak zaplanować czas dla swojej pociechy podczas zbliżających się wakacji? Szukasz doświadczonej ekipy, która sprawi, że Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę? Chcesz, aby Twoje dziecko czuło się na wyjeździe bezpiecznie? Ważny jest dla Ciebie stosunek ceny do jakości wyjazdu oraz gwarancja najwyższej jakości warunków pobytowych? Sprawdź ofertę Obozów Akademii na lato 2019, moc różnorodnych atrakcji gwarantowana. Przekonaj się również dlaczego czas spędzony z nami, będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem!

Jaki jest odpowiedni strój do treningów na dworze?

05-04-2019, 08:46 Rozpoczął się kwiecień, a my przenieśliśmy się z hali na boiska. Ale to już pewnie wiecie. Trenowanie na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm, szczególnie na tych najmłodszych. Dzieci uwielbiają grać na orlikach. Szczególnie, gdy jest 20 stopni lub więcej, a do tego lekki wiaterek. Jednak, co zrobić, kiedy temperatura, tak jak wiosną, jest jeszcze niestabilna i często się waha? Jak odpowiednio przygotować swoją pociechę do ćwiczeń na dworze?
Projekt i wykonanie: cogitech group