Indywidualny trening piłkarski

26-04-2021, 17:52 Często niepozorna ,,zajawka” np. trening piłki nożnej przeradza się w hobby, a to zazwyczaj łączy się z tym, że umiejętności Twojego dziecka wzrastają. Wtedy z pewnością dokładnie obserwujesz poczynania swojego młodego sportowca, zwracasz uwagę, czy robi postępy oraz motywujesz go i zachęcasz do dalszych ćwiczeń. Jednak na niektórym etapie podróży piłkarskiej warto zwrócić uwagę na treningi indywidualne, które będą doskonałym urozmaiceniem szkoleniowym dla Twojego dziecka. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie zalety przynosi taki model zajęć!

Trening na świeżym powietrzu – jak się przygotować?

19-04-2021, 10:33 Jak głosi znane przysłowie: ,,kwiecień plecień, co przeplata trochę zimy, trochę lata.” Nic w tym dziwnego. Słoneczne dni szybko mogą zastąpić opady deszczu, a nawet śniegu! Dlatego ważne jest, aby nie lekceważyć odpowiedniego ubioru podczas treningów piłki nożnej na świeżym powietrzu. Przeczytaj artykuł, a przy okazji dowiedz się, jak przygotować się do takiej formy aktywności.

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

14-04-2021, 13:20 Bez wątpienia wybór odpowiedniego obuwia na treningi piłki nożnej jest kluczowy, żeby dziecko w pełni czerpało radość z gry. Dobrze dobrane buty piłkarskie wpływają na to, by poczuć komfort na boisku, a ponadto przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka kontuzji. Na półkach sklepowych można znaleźć lanki, korki, turfy i halówki. Jednak które z nich wybrać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze obuwia piłkarskiego.

O zdrowie dbamy nie od święta - Światowy Dzień Zdrowia

07-04-2021, 09:17 Załóż czapkę, bo się przeziębisz. Gdzie masz rękawiczki? To częste pytania, które można usłyszeć od rodziców, czy też dziadków. Nie bez przyczyny. Wszystkie ,,kontrolujące” treści wynikają z troski o zdrowie. Jednak każdy, niezależnie od wieku powinien o nie dbać. Szczególnie dzisiaj w – Światowy Dzień Zdrowia – nadarza się okazja, do tego by przekalkulować swoją listę nawyków. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wprowadzić ,,małe-duże’’ zmiany do codziennego grafiku.

Top 10 faktów o Akademii Piłkarskiej Falubaz na 10-lecie działalności!

02-04-2021, 11:56 Jedna dekada to naprawdę dużo czasu. Szczególnie dla nas był to okres pełen ważnych chwil, kluczowych decyzji, sukcesów, słowem takich momentów, które przyczyniły się do nieustającego w całym tym okresie rozwoju naszej Akademii. Nie jest łatwo wybrać i wyróżnić te najważniejsze, ale skoro świętujemy 10. urodziny, to co prawda bez układania ich w ranking ważności, to jednak spróbowaliśmy wyselekcjonować 10 z nich. Oto one:
Projekt i wykonanie: cogitech group