Akademia Piłkarska Online – razem wygrywaMY z wirusem

26-03-2020, 10:53 Akademia Piłkarska Falubaz współpracując z projektem Indywidualne Fundamenty Gry, stworzyła nowatorski projekt Akademii Piłkarskiej Online (APO). Jest to kompleksowy program treningów i zadań online dostosowanych do warunków domowych oraz zestaw materiałów edukacyjnych dla zawodnika i rodzica, w tym artykułów, konkursów i interakcji online z trenerem. Wszystko po to, aby nasi podopieczni nie siedzieli tylko przed ekranami tabletów i telefonów, ale w dobrej kondycji fizyczno-mentalnej wrócili do treningów, jak tylko sytuacja na to pozwoli. Jest to pierwsza taka inicjatywa, dostosowana do obecnej sytuacji i zaleceń GIS, w Polsce.

Poczytaj z Akademią!

19-03-2020, 12:36 Lubisz czytać? To cudownie! To nie tylko rewelacyjna rozrywka, ale również wyjątkowo rozwijające zajęcie. Poszerza nasz zasób słownictwa, ulepsza pamięć, redukuje stres, pogłębia wiedzę i inspiruje. Czasami brakuje pomysłu, po jaką książkę sięgnąć. Pozwól się zainspirować naszą listą! Wolisz książki o tematyce piłkarskiej czy powieści dla dzieci i młodzieży? Każdy znajdzie coś dla siebie!

5 pomysłów na aktywność w domu

18-03-2020, 14:04 Trwa właśnie drugi tydzień, w którym zawieszone są zajęcia w szkole i rząd zaleca nie wychodzenie z domu, aby zatrzymać pandemię koronawirusa. Zaczynasz się zastanawiać czym się zająć, aby nie zwariować siedząc cały czas w czterech ścianach? Przybywamy z pomocą! W domu kryje się więcej rozrywek dla całej rodziny, niż byś się spodziewał.

Akademia Piłkarska Falubaz – więcej niż klub piłkarski!

17-03-2020, 15:53 Pierwszy klub piłkarski – Sheffield F.C., powstał już w 1857 roku w Anglii i funkcjonuje do dziś! Przetrwał ponad 150 lat, co oznacza, że należenie do niego musiało być (i nadal jest) istotne dla wielu piłkarzy. Co sprawia, że sportowcy tak bardzo chcą należeć do klubu? Co daje klub piłkarski oprócz profesjonalnego trenera?

Pamiętaj o szkolnych obowiązkach!

17-03-2020, 11:30 Obecnie zawieszone zajęcia w szkole to nie ferie, ani wakacje. Nie można wychodzić z domu, zatem oczywiście można się wyspać i odpocząć, ale nie warto marnować tego czasu na czystą labę. I tak musisz siedzieć w domu, więc przyłóż się do nauki i zyskaj czas wolny w bliskiej przyszłości, kiedy już będzie można wychodzić z domu!
Projekt i wykonanie: cogitech group