Obóz zimowy dopasowany do potrzeb Twojego dziecka!

03-01-2020, 15:47

Ferie zimowe tuż tuż, a nadal nie wiesz, który obóz będzie idealny dla Twojego dziecka? Nic w tym dziwnego, każde dziecko jest inne, a nasza oferta zimowej rozrywki jest bardzo szeroka! Pozwól, że pomożemy Ci dokonać wyboru.

Najpierw milusińscy.
Pierwszy samodzielny wyjazd małolata to stres zarówno dla niego, jak i dla jego rodziców. Na start, warto wybrać obóz krótszy niż standardowe, skoncentrowany nie tylko na zabawach sportowych i integracji, ale też na nauce samodzielności. Taki jest właśnie Adapt w Dolsku - wyjazd stworzony specjalnie dla najmłodszych! Trwa 3 dni, ale swoje dziecko możesz odebrać w dowolnej chwili i zapłacisz tylko za dni wykorzystane!

Jeśli nie chcesz, aby podróżowało same, wybierz obóz Rodzic  + Dziecko, na którym będziesz z nim i zdecydujesz, w których aktywnościach Twoja pociecha może brać udział samodzielnie, a w których razem z Tobą. Pełna animacja czasu wolnego zapewni wspaniałe ferie dla Was obu!
 

Zaktywizuj gamer’a!
Twoje dziecko lubi grać na konsoli albo na komputerze? Nie chcesz odbierać mu tej przyjemności, ale zależy Ci, aby ferie spędził też na świeżym powietrzu? 
Zadbajmy o to! Jeśli jest jednym z fanów gry Minecraft, to obóz Minecraft + Brawl Stars na pewno mu się spodoba! Na tym wyjeździe, oprócz poznawania nowej rzeczywistości, dzięki Google VR i szeregu zabaw związanych z jego ulubioną grą, będzie miał okazję wziąć udział w wielu aktywnościach integracyjnych i sportowych! Twoja pociecha bawiła się już z nami latem? Pora na Minecraft level 2Znamy wielu cyber piłkarzy, dla miłośników cyfrowej piłki nożnej przygotowaliśmy Obóz piłkarski + FIFA, którego uczestnicy będą mogli spełniać swoje zamiłowanie do futbolu, zarówno na padzie, jak i na boisku! Pamiętaliśmy też o mediach społecznościowych! Obóz YouTube + TikTok to oferta obejmujące praktyczne zajęcia pracy z kamerą, kurs obsługi wspomnianych mediów, zajęcia z Google VR, a także szereg aktywności sportowych. Każdy młody Youtuber i TikToker musi tam być!

Czas na sportowców!
Zapalonych miłośników sportów zimowych nie brakuje, dlatego zapraszamy do Karpacza na obozy narciarskie i snowboardowe oraz narciarsko-piłkarskieZapewniamy rozwój w konkretnych dyscyplinach sportowych, a ponadto zajęcia warsztatowe, zabawy kreatywne i integracyjne! Mamy też propozycję dla miłośników aktywności w rytmie muzyki, czyli obóz tanecznyA dla wszechstronnych sportowców mamy Activ - tydzień wielu zajęć sportowych, sprawnościowych, zabaw terenowych i wiele więcej! Zapraszamy na sportowe przygody!

Piłka nożna nadal w grze!
W naszej ofercie oczywiście nie brakuje czystego futbolu. Twoje dziecko nie musi być zawodnikiem naszej Akademii, aby spędzić ferie w duchu piłki nożnej! Wybierz lokalizację i dogodny termin obozu piłkarskiego, a my zajmiemy się resztą! Dla zaawansowanych proponujemy Champions Camp. Jeżeli natomiast marzeniem Twojej pociechy jest być jak Szczęsny, to obóz bramkarski jest właśnie dla niego! A jeśli oprócz piłki, interesuje je również aktywność wodna, zapraszamy na obóz pływacko-piłkarskiDla zawodników naszej Akademii mamy obozy reprezentacji w Jarocinie, Wągrowcu, Gostyniu, Grodzisku, Grodzisku Wielkopolskim, Słubicach i Rewalu. Więcej informacji na stronie.

 

Zapisz swoje dziecko na wyjazd dopasowany do jego zainteresowań. Na każdym z nich zabraknie tylko jednego - nudy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group