Liga bez barier powraca! WLLP już w tę sobotę!

17-06-2020, 12:50 Turnieje

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie wracają w sobotę! Rozgrywki odbędą się w aż pięciu różnych lokalizacjach! Po wielotygodniowych oczekiwaniach, turniej nareszcie zapewni zabawę dla każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz drużynową integrację. Na turniej zapraszamy również rodziców. O co zawalczą młodzi piłkarze? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule!

Dzieci z roczników 2011 i młodsze grają dla zabawy, samorozwoju i integracji. Mają jeszcze czas, aby przygotować się do prawdziwej rywalizacji. Nie oznacza to jednak, że wrócą z rozgrywek WLLP bez żadnych namacalnych pamiątek. Każdy z uczestników otrzyma pisemne zaświadczenie o grze w turnieju. Dodatkowo będą mogli obserwować starsze roczniki i uczyć się od nich pięknej sztuki rywalizacji opartej o zasady fair play. Zawodnicy z grup B2 i C zawalczą o zwycięstwo w swojej grupie!

Dlaczego warto wziąć udział w Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej?

  • Jest to jedyny turniej, w którym mogą zmierzyć się ze sobą drużyny w każdym wieku, nawet z rocznika skrzatów!
  • Głównym celem rozgrywek jest nauka i promowanie rywalizacji opartej o zasady fair oraz szacunek zarówno do przeciwników, jak i kolegów z drużyny.
  • WLLP to wielka integracja całej Akademii Piłkarskiej Falubaz!

W związku z obostrzeniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia, prosimy Państwa o nie gromadzenie się w grupach i zachowanie dystansu 2 metrowego. Jeżeli liczba przebywających w miejscu rozgrywania turnieju przekroczy 150, będziemy zmuszeni prosić niektórych o opuszczenie terenu. Prosimy o wyrozumiałość.

Jako organizatorzy zobowiązujemy się do systematycznej dezynfekcji i wymiany sprzętu. Ponadto zapewnimy dezynfekcję rąk wszystkich obecnych na turnieju oraz dystans pomiędzy zawodnikami. Apelujemy o zachowanie spokoju, ostrożności i postępowanie zgodnie z zaleceniami GIS. 

Szczegóły turnieju oraz zaktualizowany harmonogram rozgrywek dostępny u trenerów oraz pod numerem telefonu 519 840 821 lub adresem e-mail info@wllp.pl

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group