Ogłaszamy NOWOROCZNE NABORY!

02-01-2019, 13:46 Nabory piłkarskie

Nie masz pomysłu na postanowienie na rok 2019 dla Twojego dziecka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Ogłaszamy noworoczne nabory do Akademii Piłkarskiej Falubaz! Dołącz do ponad 1300 zawodników, którzy zaufali Akademii Piłkarskiej Falubaz. Prowadzimy nabory w następujących kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat).

Dołącz do drużyny!

- Stawiamy na profesjonalną kadrę trenerską, która posiada doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasi trenerzy  regularnie uczestniczą w szkoleniach realizowanych w krajowych, jak i europejskich ośrodkach. Dobrym przykładem jest tutaj, trener reprezentacji Młodzika APF Remigiusz Chyła, który wziął udział w tygodniowym stażu w kilku hiszpańskich klubach, a po powrocie podzielił się z nami swoimi wrażeniami na temat baskijskiego podejścia do piłki nożnej – podkreśla koordynator Akademii Piłkarskiej Falubaz, Damian Stopa.

W Klubie gwarantujemy zawodnikom rozwój piłkarskich umiejętności za sprawą treningów, (minimum dwa razy w tygodniu) czy uczestnictwa w piłkarskich turniejach takich jak Falubaz Cup. Ponadto zachęcamy do skorzystania z dodatkowych projektów takich jak: Lubuska Akademia Bramkarska czy Indywidualne Fundamenty Gry.

W Akademii Piłkarskiej Falubaz nie prowadzimy selekcji. Chcemy, by każdy miał szansę na rozwijanie swojej pasji i talentu, mógł czerpać radość, jaką niesie futbol wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli szukasz miejsca, które łączy profesjonalizm z dobrą zabawą – wejdź na www.akademiafalubaz.pl lub zadzwoń pod numer 508 670 228.

Spełnij swoje noworoczne postanowienie i dołącz do Akademii!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group