APF Ladies w programie UEFA Playmakers

14-10-2019, 17:49

Lubuski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że do pilotażowego programu UEFA Playmakers rekomenduje drużynę APF Ladies. Jeśli jesteś dziewczynką i kochasz piłkę nożną, nie zwlekaj i również dołączą do naszego żeńskiego zespołu!

Polski Związek Piłki Nożnej wraz z UEFA przygotowuje się do wdrożenia w Polsce programu UEFA Playmakers realizowanego we współpracy z firmą Disney.

Do udziału zostanie zaproszonych około 30 szkółek zajmujących się trenowaniem dziewczynek, które są rekomendowane przez ośrodki wojewódzkie. Lubuski Związek Piłki Nożnej rekomenduje trzy, w tym naszą, bo przypomnijmy, że w jej strukturach prężnie rozwija się Akademia Piłkarska Falubaz Ladies. Pozostałe polecane przez LZPN to KKP Warta Gorzów Wlkp. i zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach.

- Program UEFA Playmakers startuje w przyszłym roku i potrwa trzy lata. Skierowany jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku PZPN wybierze te szkółki i akademie, które faktycznie w programie wezmą udział. Zakwalifikowane podmioty będą mogły liczyć na wsparcie PZPN i Disneya, a wszystko po to, aby popularyzować piłkę nożną wśród dziewczynek – mówi Kamil Żeberski, dyrektor Biura Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Trzymamy więc kciuki za naszą APF Ladies i przypominamy, że w każdej chwili można dołączyć do żeńskiego zespołu.

APF Ladies to miejsce dla dziewczynek, które nie tylko grają już w piłkę nożną, ale także tych, które dopiero swoją przygodę z piłką rozpoczynają. Nasze zajęcia dopasowane są do poziomu zawodniczek i prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę. Wstęp na konsultacje jest darmowy i każda chętna dziewczynka w wieku od 4 do 12 lat może w nich uczestniczyć. Nie musisz podpisywać umowy. Wystarczy zaświadczenie zdrowotne dziecka, które możesz wypełnić na miejscu!

Treningi APF Ladies odbywają się w Zielonej Górze i Krośnie Odrzańskim, a więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie rozwijając zakładkę „Oferta” i klikając „Tylko dla dziewczyn” oraz dzwoniąc pod numer 669 678 981 lub pisząc na adres na g.massalska@akademiafalubaz.pl.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group