Nasze projekty

Indywidualne treningi piłkarskie Akademii to dodatkowe zajęcia z wykorzystaniem metodologii Indywidualnych Fundamentów Gry.

1. Szybszy rozwój umiejętności. 

Szkolenie zawodników opiera się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Indywidualne treningi piłkarskie objęte naszym autorskim programem są doskonałym uzupełnieniem grupowych treningów. Pozwalają w szybszy sposób osiągnąć wyższy poziom umiejętności piłkarskich. Wpływają one na kompleksowy i harmonijny rozwój młodego zawodnika w czterech aspektach: motoryka, technika, taktyka oraz psychika.

2. Specjalistyczny sprzęt.    

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, piłkach do fitnessu, tyczkach oraz wielu innych.

3. Kadra szkoleniowa.

Podczas treningów IFG zawodnicy rozwijają się pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz posiadającymi odpowiednie uprawnienia UEFA. Każdy trenerów prowadzący zajęcia IFG przeszedł specjalistyczne szkolnie w zakresie treningu indywidualnego.

4. Opieka specjalistów z poszczególnych dziedzin.  

Podążając za najnowszymi trendami dbamy o wielopłaszczyznowy rozwój zawodników, dlatego oprócz indywidualnych treningów piłkarskich realizujemy zajęcia dodatkowe, w ramach których odbywają się spotkania ze specjalistami (fizjoterapeuta, psycholog, dietetyk) oraz zajęcia ogólnorozwojowe.

5. Bieżąca kontrola postępów zawodników oraz zadania domowe.

Zawodnicy treningów indywidualnych Akademii są poddawani regularnym testom na fotokomórkach, które sprawdzają ich postępy w treningu oraz wskazują obszary piłki nożnej, nad którymi w szczególności powinni pracować. 

 

Rozwój zawodników odbywa się także w domu, dzięki zadaniom domowych w formie video, które otrzymują zawodnicy.

 

Wywiad z koordynatorem projektu

 

Wybieram zajęcia w lokalizacji:

Zielona Góra>>

Kontakt: 

+48 519 840 775

info@fundamentygry.pl

 

        

Lubuska Akademia Bramkarska to dodatkowe zajęcia bramkarskie dla dzieci w wieku 7-19 lat. 

LAB jest pionierskim projektem w Wielkopolsce, szkoląca bramkarzy w wieku 7-19 lat. Do akademii może wstąpić każde dziecko, bez względu na przynależność klubową.

Podopieczni LAB pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów jak: kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która ma za sobą występy w polskich i zagranicznych konkursach. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Dzięki ciężkiej pracy na treningach mogą oni liczyć na powołania w klubach partnerskich. Czytaj więcej.

                                                                                                                                             

 

Wybieram zajęcia w lokalizacji:

Nowa Sól 

Zielona Góra 

Kontakt:

d.stopa@akademiafalubaz.pl

+48 501 698 401 

 

Obozy Akademii to oferta obozów tematycznych, półkolonii, wycieczek, wyjazdów na mecze i urodzin. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Do wyboru na naszych uczestników czekają także obozy bramkarskie, pływacko-piłkarskie, survivalowe, taneczne, e-sportowe, a także rodzinne i Adapt Campy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przejdź na stronę obozów.

Centrum Piłkarskie FootballPro to innowacyjny projekt, którego celem jest rozwój klubów piłkarskich w całym kraju. Sklep oferuje wsparcie w sprzedaży strojów meczowych Akademii, klubowych pamiątek, gadżetów, piłek itd. Sprawdź sklepy stacjonarne w Polsce!

 

 

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie 7tys. rówieśników! Przejdź na stronę.

 

Champions Camp to specjalna oferta elitarnych obozów piłkarskich skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat, chcących przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej. Celem projektu jest indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz profesjonalne szkolenie piłkarskie według programu Indywidualne Fundamenty Gry. Sprawdź ofertę.

 

Sportowe Przedszkola Akademii Piłkarskiej Falubaz to projekt realizowany przez nasz klub. Wykorzystując doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.. Czytaj więcej o projekcie.

 

APF Ladies to dedykowane treningi piłkarskie dla dziewcząt w wieku od 4 do 12 lat. Drużyny prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę oraz specjalny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb i poziomu dziewcząt pozwala na połączenie zabawy i sportu. Sprawdź szczegóły!

 

 

Magic Freestyle Football to miejsce, w którym można nauczyć się trików piłkarskich i ewolucji połączonych z tańcem. Sztab trenerski od wielu lat propaguje kulturę freestyle w football'u, a trenerzy prowadzący zajęcia, swoim entuzjazmem i pasją zarażają najmłodszych zawodników, a najlepszych zawodników zabierają na prawdziwe pokazy i zawody. Przejdź na stronę.

Projekt i wykonanie: cogitech group