Nasze projekty - nabory 2022

       Dodatkowe treningi piłkarskie - Indywidualne Fundamenty Gry - nabory 2022

Każdy młody piłkarz marzy o osiągnięciu sukcesów sportowych na najwyższym poziomie. Dzięki dodatkowym treningom piłkarskim Akademii adepci odnoszą szybsze rezultaty i piłkarskie postępy, a w konsekwencji piłkarskie spełnienie! Właśnie trwają nabory do grup treningowych! Zapisz się na bezpłatny trening i rozwiń piłkarskie skrzydła!

Indywidualne treningi piłkarskie Akademii to dodatkowe zajęcia z wykorzystaniem metodologii Indywidualnych Fundamentów Gry dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat.

Wybieram zajęcia w lokalizacji:

Zielona Góra>>

Więcej informacji o dodatkowych treningach pikarskich Akademii dowiesz się tutaj. 

nabory -  treningi indywidualne

Jakie korzyści płyną z dodatkowych treningów piłkarskich? 

1. Szybszy rozwój umiejętności. 

Szkolenie zawodników opiera się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Indywidualne treningi piłkarskie objęte naszym autorskim programem są doskonałym uzupełnieniem grupowych treningów. Pozwalają w szybszy sposób osiągnąć wyższy poziom umiejętności piłkarskich. Wpływają one na kompleksowy i harmonijny rozwój młodego zawodnika w czterech aspektach: motoryka, technika, taktyka oraz psychika.

2. Trening przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, piłkach do fitnessu, tyczkach oraz wielu innych.

3. Opieka wyszkolonej kadry trenerskiej.

Podczas treningów IFG zawodnicy rozwijają się pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz posiadającymi odpowiednie uprawnienia UEFA. Każdy trenerów prowadzący zajęcia IFG przeszedł specjalistyczne szkolnie w zakresie treningu indywidualnego.

4. Spotkania ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.  

Podążając za najnowszymi trendami dbamy o wielopłaszczyznowy rozwój zawodników, dlatego oprócz indywidualnych treningów piłkarskich realizujemy zajęcia dodatkowe, w ramach których odbywają się spotkania ze specjalistami (fizjoterapeuta, psycholog, dietetyk) oraz zajęcia ogólnorozwojowe.

5. Bieżąca kontrola postępów zawodników oraz zadania domowe.

Zawodnicy treningów indywidualnych Akademii są poddawani regularnym testom na fotokomórkach, które sprawdzają ich postępy w treningu oraz wskazują obszary piłki nożnej, nad którymi w szczególności powinni pracować. 

Rozwój zawodników odbywa się także w domu, dzięki zadaniom domowych w formie video, które otrzymują zawodnicy.

 

Wywiad z koordynatorem projektu

Kontakt: 

+48 519 840 775

info@fundamentygry.pl

 

       Dodatkowe treningi bramkarskie - Lubuska Akademia Bramkarska - trenujemy całe lato!

Czy Twoje dziecko uwielbia grać na pozycji bramkarza, a jego marzeniem jest zostanie profesjonalnym goalkiperem? Jest to możliwe! Właśnie trwają nabory do dodatkowych treningów bramkarskich w Akademii. Pamiętaj, że  pasja jest w Twoich rękach! To Ty możesz wpłynąć na sukces swojego dziecka! Zapisz dziecko na bezpłatny trening bramkarski.

Wybieram zajęcia w lokalizacji:

Zielona Góra 

To dodatkowe zajęcia bramkarskie w oparciu o metodologię Lubuskiej Akademii Bramkarskiej, szkolącej bramkarzy w wieku 7-19 lat. Do akademii może wstąpić każde dziecko, bez względu na przynależność klubową.

Więcej informacji o szkoleniu Lubuskiej Akademii Bramkarskiej znajdziesz tutaj.

nabory dodatkowe treningi bramkarskie

Zawodnicy dodatkowych treningów bramkarskich pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów jak: kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która ma za sobą występy w polskich i zagranicznych konkursach. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Dzięki ciężkiej pracy na treningach mogą oni liczyć na powołania w klubach partnerskich. Czytaj więcej.

                                                                                                                                             

Kontakt:

d.stopa@akademiafalubaz.pl

+48 501 698 401 

 

Obozy Akademii to oferta obozów tematycznych, półkolonii, wycieczek, wyjazdów na mecze i urodzin. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Do wyboru na naszych uczestników czekają także obozy bramkarskie, pływacko-piłkarskie, survivalowe, taneczne, e-sportowe, a także rodzinne i Adapt Campy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przejdź na stronę obozów.

Centrum Piłkarskie FootballPro to innowacyjny projekt, którego celem jest rozwój klubów piłkarskich w całym kraju. Sklep oferuje wsparcie w sprzedaży strojów meczowych Akademii, klubowych pamiątek, gadżetów, piłek itd. Sprawdź sklepy stacjonarne w Polsce!

 

 

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie 7tys. rówieśników! Przejdź na stronę.

 

Champions Camp to specjalna oferta elitarnych obozów piłkarskich skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat, chcących przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej. Celem projektu jest indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz profesjonalne szkolenie piłkarskie według programu Indywidualne Fundamenty Gry. Sprawdź ofertę.

 

Sportowe Przedszkola Akademii Piłkarskiej Falubaz to projekt realizowany przez nasz klub. Wykorzystując doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.. Czytaj więcej o projekcie.

 

APF Ladies to dedykowane treningi piłkarskie dla dziewcząt w wieku od 4 do 12 lat. Drużyny prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę oraz specjalny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb i poziomu dziewcząt pozwala na połączenie zabawy i sportu. Sprawdź szczegóły!

 

 

Magic Freestyle Football to miejsce, w którym można nauczyć się trików piłkarskich i ewolucji połączonych z tańcem. Sztab trenerski od wielu lat propaguje kulturę freestyle w football'u, a trenerzy prowadzący zajęcia, swoim entuzjazmem i pasją zarażają najmłodszych zawodników, a najlepszych zawodników zabierają na prawdziwe pokazy i zawody. Przejdź na stronę.

Projekt i wykonanie: cogitech group