Kobieca siła futbolu – nabory do APF Ladies!

23-02-2022, 16:57 Nabory piłkarskie

W świecie piłki nożnej kobiety coraz mocniej zaznaczają swoją obecność. Chcemy mówić głośno o sile kobiecego futbolu, a naszym celem szkoleniowym jest stwarzanie perspektyw piłkarskiego rozwoju dla dziewcząt. Dzielimy się pasją i pomagamy im realizować sportowe marzenia. Jeśli Twoja córka uwielbia grać w piłkę nożną to czas, aby spróbowała swoich sił w drużynach Akademii Piłkarskiej Falubaz Ladies. Ogłaszamy nabory do dziewczęcych drużyn i zapraszamy na 2 bezpłatne treningi.

Akademia Falubaz piłka nożna dla dziewczyn

Czym jest Akademia Piłkarska Falubaz Ladies?

To drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rosnące zainteresowanie piłką wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Stąd nasza oferta APF Ladies! Treningi dla dziewczynek to połączenie szkolenia piłkarskiego z dużą ilością świetnej zabawy, indywidualnym podejściem do każdej z zawodniczek oraz kompleksowym rozwojem dziewczynek w obszarze fizycznym oraz psychicznym.

Czym wyróżniają się treningi APF Ladies?

- wyłącznie dziewczęce grupy treningowe,

- 2 bezpłatne treningi,

- opieka profesjonalnej kadry trenerskiej,

- treningi na profesjonalnym sprzęcie piłkarskim,

- możliwość wyjazdu na obozy sportowe i liczne turnieje.

Przede wszystkim treningi dopasowane są do wieku oraz umiejętności piłkarskich dziewcząt. Trenujemy od 3 roku życia. Wykwalifikowana kadra trenerska rozumie specyfikę kobiecego futbolu i przekazuje dziewczynom zdobyte na boisku doświadczenie. Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju i kompleksowej ścieżki kariery. APF Ladies powstało z myślą o dziewczynkach, nie tylko o tych które grają już w piłkę, ale także tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu. Podczas naszych zajęć panuje przyjazna, inspirująca i bezpieczna atmosfera. Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju oraz ma dostęp do kompleksowej ścieżki kariery.

apf ladies treningi dla dziewczyn

Gdzie trenujemy?

Krosno Odrzańskie - sprawdź harmonogram

Zielona Góra - sprawdź harmonogram

Czy Twoja córka trenuje już w naszej Akademii lub w innym klubie piłkarskim?

Istnieje możliwość łączenia treningów w drużynie z zajęciami APF Ladies. Projekt Ladies stanowi świetnie uzupełnienie dla treningów Twojej drużyny. Możesz jednocześnie grać w dwóch zespołach. Jeśli Twoja córka gra w klubie piłkarskim i chce dołączyć do APF Ladies, nic nie stoi na przeszkodzie.

Jak zapisać się na treningi APF Ladies?

Kliknij tutaj, aby przejść do panelu rejestracyjnego. Następnie w kategorii "wybieram zajęcia w lokalizacji...", zaznacz miejscowość treningów z dopiskiem "Ladies (dziewczynki)". 

Więcej informacji o drużynach APF Ladies można uzyskać pod numerem telefonu:

APF Ladies Krosno Odrzańskie:  693 112 903   lub: e.siemianowska@akademiafalubaz.pl 

APF Ladies Zielona Góra:  519840826  lub:  g.massalska@akademiafalubaz.pl

 

Niech siła kobiecego futbolu będzie z Tobą!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group