Bramkarska pasja w Twoich rękach – wiosenne nabory 2022

24-03-2022, 09:19 Nabory piłkarskie

Czy Twoje dziecko lubi grać na pozycji bramkarza, a jego marzeniem jest zostanie profesjonalnym golkiperem? Jest to możliwe! Właśnie trwają nabory dodatkowych treningów bramkarskich w Akademii. Pamiętaj, że pasja Twojego dziecka jest w Twoich rękach! To Ty możesz wpłynąć na sukces swojego młodego sportowca!

Wiosenne Nabory

Jak rozwijać pasję dziecka?

Na zdobycie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu bramkarskiego, można wpłynąć poprzez systematyczne zajęcia dziecka. Akademia organizuje cotygodniowe dodatkowe treningi bramkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 19 lat, których system oparty jest na metodologii Lubuskiej Akademii Bramkarskiej. Regularne zajęcia pod okiem wyszkolonej kadry pozwolą dziecku nauczyć się prawidłowej techniki gry na bramce i przyspieszyć postępy jego umiejętności.

Kto może grać na pozycji bramkarza?

Każdy zawodnik w wieku 7-19 lat, który chce rozwijać swoją pasję lub sprawdzić swoje umiejętności na bramce.

​​Czym wyróżniają się treningi bramkarskie Akademii?

- 1 bezpłatny trening,

- zajęcia w oparciu o szkolenie Lubuskiej Akademii Bramkarskiej,

- opieka profesjonalnej kadry trenerskiej,

- indywidualizm treningów bramkarskich,

- treningi na profesjonalnym sprzęcie bramkarskim,

- możliwość wyjazdu na Obóz Bramkarski.

Więcej o przewagach dodatkowych treningów bramkarskich przeczytasz tutaj.

Gdzie odbywają się treningi?

Nowa Sól

Zielona Góra

Jak zapisać się na treningi bramkarskie?

Kliknij tutaj, aby przejść do panelu rejestracyjnego. Następnie w kategorii "wybieram zajęcia w lokalizacji...", zaznacz miejscowość treningów z dopiskiem "treningi bramkarskie". 

Lokalizacje oraz harmonogram treningów znajdziesz tutaj

Czy szczęściu można pomóc?

Podczas treningów bramkarskich zawodnicy uczą się, jak funkcja bramkarza jest związana z odpowiedzialnością. Golkiper nie może pozwolić sobie na rozkojarzenie czy niezdecydowanie. Jego ruchy muszą być wypracowane i pewne. Osiągniecie sukcesu wymaga od zawodnika regularnego ćwiczenia i nie poddawania się. Zadaniem rodzica jest wsparcie pasji dziecka na każdym etapie jego kariery. Dla młodego zawodnika to właśnie rodzic jest autorytetem motywującym do dalszego rozwoju. Jeśli będziesz zachęcał swoje dziecko do pielęgnowania pasji bramkarskiej i pocieszał w razie ewentualnych porażek, to z pewnością to pozytywnie wpłynie na budowanie pewności siebie u Twojego dziecka, a tym samym przełoży się to na sukces w przyszłości.

Więcej informacji o Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej można otrzymać u koordynatora projektu: d.stopa@akademiafalubaz.pl , tel.:  501698401

Sprawdź terminy dodatkowych zajęć bramkarskich i weź bramkarską pasję Twoje dziecka w swoje ręce!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group