Zbuduj z nami drużynę mistrzów – dołącz do Akademii Piłkarskiej Falubaz we wrześniu i odbierz piłkę!

19-09-2018, 11:05 Nabory piłkarskie

Poszukujesz dla swojego dziecka miejsca, gdzie będzie mógł pod okiem profesjonalistów rozwijać swoją piłkarską pasję? Dołącz do ponad 1100 zawodników, którzy zaufali Akademii Piłkarskiej Falubaz. Prowadzimy nabory w następujących kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki, a dla tych, którzy dołączą we wrześniu mamy niespodziankę –piłkę z oficjalnej kolekcji Akademii!

- Podstawą naszej działalności jest profesjonalna kadra trenerska, która regularnie uczestniczy
w szkoleniach realizowanych w krajowych, jak i europejskich ośrodkach. Szkoleniowcy Akademii Piłkarskiej Falubaz posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu potrafią oni nawiązać dobry kontakt z młodymi pasjonatami futbolu i stawać się dla nich autorytetem – podkreśla koordynator Akademii Piłkarskiej Falubaz, Damian Stopa.

Prócz cotygodniowych treningów w dowolnie wybranej ponad 20 lokalizacjach wszyscy nasi podopieczni mają możliwość uczestnictwa w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich, a także podczas turniejów Falubaz Cup. Poprzez to zawodnicy mają możliwość pracować nad swoimi umiejętnościami pracy w zespole i kształtować w sobie zachowania fair play.

- Jako rodzic szczególnie cenię fakt, że dzieci w Akademii mają szansę w zrównoważony sposób rozwijać swoją piłkarską pasję. Z jednej strony pracują nad aspektami fizycznymi, z drugiej zaś trenerzy nie zapominają o stronie psychologicznej, skupiają się na potrzebach dzieci. To rzadkość – relacjonuje tata jednego z zawodników, 9-letniego Piotra.

W Akademii Piłkarskiej Falubaz nie prowadzimy selekcji. Chcemy, by każdy miał szansę na rozwijanie swojej pasji i talentu, mógł czerpać radość, jaką niesie futbol wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli szukasz miejsca, które łączy profesjonalizm z dobrą zabawą – wejdź na www.akademiafalubaz.pl lub zadzwoń pod numer 508 670 228.

Zostań jednym z nas!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group