W drodze na szczyt – za nami pierwsza kolejka WLLP

08-09-2020, 10:11 Turnieje

W sobotę, 5 września rozpoczęła się pierwsza tura Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej.  W słońcu, czy w deszczu - niezależnie od pogody- zawodnicy dostarczali kibicom piłkarskich emocji. Ten turniej to okazja dla każdego chętnego piłkarza i piłkarki. W tych rozgrywkach nie jest istotny poziomu gry, wiek i staż treningowy, liczy się dobra zabawa! Dowiedz się, kiedy odbędą się następne spotkania meczowe!

System rozgrywek

Podczas drugiej tury WLLP, która odbędzie się 26.09  września, zostaną rozegrane spotkania każdej grupy.  W trakcie weekendu rozgrywek zawodnicy będą mogli  bawić się podczas turnieju i integrować się z zawodnikami. Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to idealny czas na poznanie zasad fair-play i zaszczepienia ducha aktywności. Turniej daje szansę każdemu zawodnikowi, dlatego  system rozgrywek podzielony jest na grupy: A (2014 i młodsi), B1 (2013-2012), B2 ( 2011-2010) i C (2008-2009). Aby każdy rocznik, mógł czerpać pełny komfort z gry, boiska i długość meczy są dostosowane do możliwości graczy. W tym roku grupy C rozegrają turniej w formie sparingów.

Przyjdź i kibicuj!

Podczas rozgrywek WLLP nie brakuje  sportowych emocji. To weekend pełen wrażeń i ogromnej dawki zabawy. Zachęcamy do kibicowania i wspierania naszych zawodników podczas rozgrywek Ligi Marzeń. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną zapewnimy regularną dezynfekcję rąk i sprzętu. Prosimy o również o założeniu ochronnej maseczki.

 

Dokładny harmonogram spotkań zamieszczony jest na stronie:http://bit.ly/3igqfiw

W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z koordynatorem: 511 445 504


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group